اخبار بازینینتندو سوییچ

تاریخ عرضه بازی No More Heroes 3 مشخص شد

سازندگان بازی No More Heroes 3 با انتشار یک تریلر جدید اعلام کردند که این عنوان در تاریخ 27 آگوست ( 5 شهریور 1400) منتشر خواهد شد. با بازی سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

بازی No More Heroes 3

تابستان امسال بازگشت Travis Touchdown را به خود خواهد دید. هرچند Travis Strikes Again: No More Heroes که در سال 2018 منتشر شد اثر بسیار خوبی بود، اما یک دنباله کامل به‌شمار نمی‌آمد. اما حال نسخه سوم سری که ابتدا قرار بود در سال گذشته عرضه شود اما تا سال 2021 تأخیر خورده بود، پیش‌روی ماست.

تریلر جدید در جریان آخرین قسمت از برنامه Nintendo Direct منتشر شد که تاریخ عرضه بازی را نیز در بر داشت. استودیو Grasshopper Manufacture در این تریلر علاوه بر اعلام تاریخ عرضه، جزئیات بیشتری از اصلی‌ترین پایه بازی یعنی مبارزه با موجودات فضایی نشان داده شد. در No More Heroes 3 انتظار پیچش‌های داستانی عجیب و غریب، اکشن خونین و تمام آنچه که سری No More Heroes را با آن می‌شناسیم داشته باشید.

بازی No More Heroes 3 در تاریخ 27 آگوست به‌طور انحصاری برای نینتندو سوئیچ منتشر خواهد شد.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.