اخبار بازی

سونی به کار Manchester Studio پایان داد

شرکت سونی حتی قبل از این که Manchester Studio فرصت معرفی یک بازی را بیابد، در این استودیو را تخته کرد. این استودیو که تمرکزش بر روی ساخت عناوین واقعیت مجازی [VR] بود، در سال 2015 شکل گرفت و در حال کار بر روی یک پروژه معرفی نشده بود. ولی شرکت سونی تصمیم گرفت تا کار آنها را به پایان برساند.

سونی دلیل این عمل را این گونه بیان کرد: “به عنوان بخشی از تلاش ما برای بهبود بهره وری و کارایی عملیاتی”. طبق گفته Games Industry.biz همه افراد این استودیو توسط سونی اخراج و از کار بی کار شده اند.

البته، توسعه دهنده های بریتانیایی که زیر چتر سونی هستند، در سال های اخیر شانس زیادی نداشته اند. در دهه گذشته استودیو های Guerrilla Cambridge، Studio Liverpool، Bigbig Studios و Evolution Studios همگی به پایان کار خود رسیدند.

سازندگان بازی Blood & Truth شرکت London Studio و سازندگان بازی Dreams، شرکت Media Molecule، باقی مانده اند، ولی این چند سال گذشته دوره سختی برای صنعت بازی سازی در بریتانیا بوده است.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.