اخبار بازی

داستان بازی Cyberpunk 2077 از The Witcher 3 کوتاه‌تر خواهد بود

اخیرا سازندگان بازی Cyberpunk 2077 در خصوص دلایل کوتاه‌تر بودن خط داستانی این عنوان از The Witcher 3 صحبت کرده‌اند. با بازی سنتر و جدید ترین اخبار بازی همراه باشید.

بازی Cyberpunk 2077

ویچر 3 یک عنوان جهان باز عظیم است که نه فقط محتوای فرعی، بلکه خط داستانی آن نیز وقت زیادی را از شما می‌گیرد. حال آقای Patrick Mills (کوئست دیزاینر ارشد سایبرپانک 2077) پس از به پایان رسیدن اپیزود سوم نایت سیتی وایر در صحبت‌های خود با استریمری به‌نام CohhCarnage عنوان کرده‌است:

داستان اصلی Cyberpunk 2077 کمی از The Witcher 3 کوتاه‌تر است. افراد زیادی بابت طولانی بودن خط داستانی ویچر 3 ابراز نارضایتی کردند. با نگاه کردن به آمار و ارقام، متوجه می‌شویم که بسیاری از افراد تا حد واقعا زیادی در این بازی پیش رفته‌اند، اما آن را به‌اتمام نرسانده‌اند.”

طبق اطلاعات وب‌سایت How Long to Beat، به‌طور میانگین به‌اتمام رساندن بخش داستانی و اصلی The Witcher 3 به‌تنهایی برای مخاطبان حدود 50 ساعت زمان می‌برد. بنابراین طبیعی است که افراد زیادی این عنوان را تکمیل نکنند. در هر صورت، کوتاه‌تر بودن Cyberpunk 2077 نسبت به ساخته قبلی سی دی پراجکت رد لزوما به معنی ساده بودن آن نیست؛ چرا که سازندگان بارها در مورد پیچیدگی و عمق سیستم‌های نقش آفرینی این بازی در مقایسه با ویچر 3 صحبت کرده بودند.

شما می‌توانید آخرین نمایش Cyberpunk 2077 را هم‌اکنون از بازی سنتر مشاهده کنید. این عنوان در تاریخ 19 نوامبر منتشر خواهد شد.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

  1. اگه دنیای بازی گیرا باشه و محتوای فرعی خوبی هم داشته باشه تصمیم خوبی گرفتند بخصوص که بازی آزادی عمل کامل توی پیشروی داره و ارزش تکرارش بالاست. من توی این نسل خط داستانی به خوبی ویچر بازی نکردم اون قدر کامله که دلت نمیاد تمومش کنی.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.