اخبار بازی

صحبت‌های مدیر‌عامل شرکت Falcom پیرامون سری بازی‌های Ys و Legend of Heroes

با نزدیک شدن به مراسم Playstation Award، وبسایت Sony Play Community صحبتی با مدیر‌عامل شرکت Falcom آقای Toshihiro Kondo پیرامون دو فرنچایز محبوب این شرکت یعنی سری بازی‌های Ys و Legend of Heroes داشته است.

 

 data-src=

 

Play Community: "بهتره از فرنچایز Ys شروع کنیم، طرفداران در آینده نزدیک باید انتظار چه چیزی را داشته باشند؟"

 

Toshihiro Kondo: "ابتدا از تمام طرفداران تشکر می‌کنم، فرنچایز Ys امسال بیست و ششمین سالگرد خود را جشن می‌گیرد. هدف ما پایبند بودن به ریشه‌های اصلی سری است ولی مطمیناً قصد معرفی چند المان جدید برای سری Ys را داریم، در حال حاضر چیز بیشتری در این رابطه نمی‌توانم بگویم.

این روزها روش طراحی و ساخت بازی‌ها با توجه به ساختار شبکه‌ای و سخت‌افزار جدید متفاوت است و ما در حال حاضر در میانه انتخاب قدم بعدی خود هستیم.

 

 data-src=  data-src=

 

 data-src=  data-src=

 

ما بازخوردهای زیادی در رابطه با قابلیت‌های صفحه لمسی کنسول PS Vita در بازی Ys: Memories of Celceta داشتیم و باور داریم که با تلاش بیشتر می‌توانیم استفاده بهتری از این قابلیت در سری بازی‌های Ys داشته باشیم."

 

Play Community: "لطفاً در رابطه با آینده فرنچایز Legend of Heroes صحبت کنید."

 

Toshihiro Kondo: "با عرضه بازی Legend of Heroes: Trails in the Flash ما از کنسول PSP به سمت PS Vita و PS3 حرکت کرده و یک بازی MultiPlatform را عرضه کردیم.

گرافیک ایزومتریک و ساده بازی تبدیل به یک گرافیک کاملاً 3 بعدی در نمای سوم شخص شده است، شهرها و میادین مبارزه جدید بسیاری با جزییات بالا طراحی شده که تمامی این‌ها تغییرات بزرگی هستند.

داستان بازی در یک سرزمین جدید رخ می‌دهد و قهرمان داستان یک شخصیت جدید است، تمام این مسایل حس بازی کردن یک نقش‌آفرینی عظیم به صورت کاملاً 3 بعدی را القا می‌کند.

ما باور داریم عنوانی ساختیم که حتی بازیکنان جدید هم از انجام آن لذت خواهند برد.

 

 data-src=  data-src=

 

 data-src=  data-src=

 

همچنین سال آینده دهمین سالگرد سری Legend of Heroes است، تیم طراحی ما سخت مشغول کار بر روی پروژه جدیدی است و هدف ما جشن ده سالگی سری خواهد بود. منتظر معرفی‌های جدید در این رابطه باشید."

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.