راهنمایی در هر بازی

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
سلام ...
داری بر روی pc بازی میکنی؟ با چه برنامه ای؟ بگو برنامشو بگیرم سیوتو بده ردش کنم.

konami عزیز با من بودی . اگه آره من تو سایت تورنت بودم زدم final fantasy 7 را گرفتم . اما یادم نیست کدام سایت بود ( چه خریم ):biggrin1:
این شماره بود ..Absolute Final Fantasy (XII)-(7) For PC -With Game Editor -(Seraphim)
save هم آپ میکنم تو راپید میدم آگه با من بودی :biggrin1: اگه نبودی sorry

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
انقدر save کردم نمیدانم کدامه بنابراین تصویر و میذارم توضیح میدهم . اینجا یک میله هست میری بالا هر کار میکنم هیچ فایده ای ندارد دقیقا بعد از اولین مبارزه با reno اینجا یک میله دیدم و بالا رفتم هر جا میرم نمیدونم راهی پیدا نمیکنم . :((
3hdls.jpg
دوست عزیز من می توانم راهنمایی انگلیسی را برایت بگذارم اگر مایلی چون من این بازی را هشت بار تمامش کردم و می دانم بعدام خیلی گیر می کنی چون بازی خاصی است:cool::biggrin1:

Omid_anormal

کاربر سایت
Nov 14, 2007
136
نام
امید
سلام دوستان یک قسمت از بازی RainBow Six2 قسمتی هست که یک هلی کوپتر میاد باید چی کار کنم تو زمین تنیس هست.
سلام
باید سنگر بگیری ادم هایی که میان طرفت رو بزنی.
هلی کوپترو نمیتونی بزنی. باید انقدر بجنگی (طول میکشه) تا حسار های توری جلوت خراب بشن. بعد بری تو ساختمون باش بجنگی.
ولی از فکرش بیا بیرون که بخوای هلی کوپترو بزنی.:cheesygri
بیشتر توضیح بدم بازی لو میره:blushing:

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد
سلام . :love:

دوستان من تو بازي GOD Of WAR 2 قسمتي كه بايد از روي اون پلهاي شكسته رد بشم گير كردم ... همون جايي كه يكي از پلها مثل ترازو هر طرفش كه بري ميره پايين ... يه معماي فيزيكيه ... شبيه چيزي كه تو Half-Life بود ... حالا كسي ميدونه بايد چكار كنم ؟؟؟
راستي سمت راست همين پله يه سخره هست كه بالاي اون سخره يدونه از همون مجسمه هاست كه زمان رو واميسونه و كنارش يكي از اين اهرم هاست كه وقتي ميچرخونمش زمين چرخ مانند زيرش هم ميچرخه و وقتي ولش ميكنم ميره سر جاي اولش ...
خيلي جون كندم ردش كنم اما نميدونم چي به چيه ...

---------------------------------------------------------

يه مشكل هم تو GOD Of WAR PSP دارم ... اون قسمتي كه بايد خورشيد رو برگردونم به آسمون ... وارد يه اتاق ميشه كه دوتا مجسمه رو بايد تكون بدم تا وسيله اي كه تو دستشونه وارده دوتا سوراخ بشه ... بعد يه دست گيره روي ديواري كه عكس Sun روشه ظاهر ميشه ... با استفاده از دستگيره اون ديوار رو به عقب ميكشم كه مثل يه پله ميشه و بايد زود روي اون پريد چون زود جمع ميشه و ميره سر جاي اولش ... خوب حالا پريدم اون بالا ... اما ديگه معلوم نيست بايد چكار كنم ... يه اسبه وسط اتاقه كه در حالت ايستادس و وقتي روش دايره رو ميزنم مينويسه :

محل استراحت ( يا آسايش ) روح Euros ، بادي كه از شرق ميوزد ... كسي كه مسير عرابه خورشيد را نگاه ميكند .

حالا بايد چكار كنم ؟؟؟ :confused:

highspeed

کاربر سایت
Apr 30, 2008
45
نام
Amir
سلام

خوب دوستان یکی به ما بگه روال کار این تاپیک چه جوریه؟

میخوام بدونم فقط تیکه تیکه تو یه گیر از یه جای بازی باید صحبت بشه

یا مثلا میشه استراتژی کامل بازیها رو هم خواست

اگر این دومیم میشه بیایم و همین جا دنبال استراتژی بگردیم البته همون طور که گفتم به صورت کامل

حالا یه تیری تو سیاهی

این دو تا بازی رو هر کس استراتژیشو داره بزاره ممنونش میشم

silenh hill 2

cold war

تو یه پست دیگه هم گفته بودم ولی بعد از گذشت چند روز خبری نشد!!!:confused::-"

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
سلام به همه اساتید
من یه کمی راهنمایی در رابطه با بازی SimCity می خوام.اینکه چطور بازی رو استارت کنم یا اینکه کسب درآمد در این بازی چگونه است.آیا داد و ستد کنترل شده است یا هر مرکز تجاری در بازی خودش شروع به داد و ستد می کنه؟و اینکه آیا در بازی فقط شهر خودمون وجود داره؟

MehranxXx

کاربر سایت
Apr 30, 2008
1
سلام به همگی.
من در بازی خدای جنگ 2 گیر کردم .
انتهای یک پل بعد از ذخیره کردن بازی .
وقتی به ته پل میرسم یک دره بزرگ هست.زیر پل هم یک پرنده هست و هیچ چیزه دگری نیست؟
چه کار باید انجام بدم؟؟؟;)

M4

کاربر سایت
Apr 18, 2008
408
نام
Unknown
سلام به همگی.
من در بازی خدای جنگ 2 گیر کردم .
انتهای یک پل بعد از ذخیره کردن بازی .
وقتی به ته پل میرسم یک دره بزرگ هست.زیر پل هم یک پرنده هست و هیچ چیزه دگری نیست؟
چه کار باید انجام بدم؟؟؟;)
اونجا باید خودش یک دمو نشون بده بعدش هم که دیگه .......( مشکل از dvd ات است احتمالا بازی تو رو dvd5 است برو نسخه ی dvd9اش را بگیر حله

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
سلام راهنمای بازی sherlock holmes vs arsene lupin رو میخواستم من تو قسمت گالری نقاشی گیر کردم اونجایی ازم میخواد یه متنی رو تایپ کنم

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,042
نام
علی
دوست عزیز، سری شرلوک هلمز چنین اسمی نیست من سرچ کردم نبود
برو تو این صفحه ببین مال شما کدومه؟
اگه نمیتونی ترجمه کنی بگو دقیقا کجایی من بهت بگم!
موفق باشی

Saba47

کاربر سایت
Mar 12, 2008
181
دوست عزیز، سری شرلوک هلمز چنین اسمی نیست من سرچ کردم نبود
برو تو این صفحه ببین مال شما کدومه؟
اگه نمیتونی ترجمه کنی بگو دقیقا کجایی من بهت بگم!
موفق باشی
دوست عزیز
کی گفته Sherlock Holmes vs Arsene Lupin وجود نداره؟ اسم بازی Sherlock Holmes Nemisis چند ماه قبل همین بود. Arsene Lupin یکی از شخصیت های خیلی محبوب ادبیات فرانسه است که یک دزد با شخصیت و خیلی باهوشه. اسم این بازی اول همین بود که دوستمون گفت و بعدا عوض شد.

سلام راهنمای بازی sherlock holmes vs arsene lupin رو میخواستم من تو قسمت گالری نقاشی گیر کردم اونجایی ازم میخواد یه متنی رو تایپ کنم
اونطور که من یادمه هیچ جای گالری نقاشی نباید چیزی رو تایپ می کردی، یه خرده بیشتر توضیح بده که دقیقا بفهمم کجایی.

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
خوب به سوال منم که هر روز یه جواب تازه داده میشه.
سلام به همه اساتید
من یه کمی راهنمایی در رابطه با بازی SimCity می خوام.اینکه چطور بازی رو استارت کنم یا اینکه کسب درآمد در این بازی چگونه است.آیا داد و ستد کنترل شده است یا هر مرکز تجاری در بازی خودش شروع به داد و ستد می کنه؟و اینکه آیا در بازی فقط شهر خودمون وجود داره؟

white wolf

کاربر سایت
Sep 30, 2007
14
نام
امير عباس
سلام به همگي.
من توي بازي the witcher گير كردم بعد از كشتن اون ياروي عينكي كه اسمش پروفسور بود ميافتم توي يك چاله كمي كه جلو ميرم يه هيولايي از زمين مياد بيرون به اسم kikimore queen دهنم رو سرويس كرده از اول بازي هر چي هيولا بود رو سه سوت كله پا ميكردم ولي اين هيولاي ايندفعه اي با يه ضربه كلك منو مي كنه!!!!
اگر كسي از دوستان اونجا رو رد كرده يا ميدونه چكار بايد كرد بي زحمت راهنمايي كنه.

white wolf

کاربر سایت
Sep 30, 2007
14
نام
امير عباس
راستي يه جايي يه مطلبي نوشته بود راجع به اين بازي ولي به زبان انگليسي هستش.كسي از دوستان ميتونه اين متن رو ترجمه كنه؟
Unlimited Talents (prepatch)

Upon gaining a level, meditate and set your talent points as usual.
After meditation, revisit your talent screen and right-click all of the talents you just learned. This will cause a ringing sound, but cause no visual change. You can now meditate again and have all of the talents again

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر