موبايل!

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
سلام
قیمت n95رو میدونستم ولی اشتباها 100تومن بالاتر گفتم:blushing:
چون در اون لحظه داشتم به چیز دیگه ای فکر میکردم:biggrin1:

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
میگم جالبه ها...
نوکیا اینهمه سر N95 زور زده بعد نیومده یه تاچ اسکرین هم بذاره تنگش؟؟
حیف نیست صفحه به این گندگی؟؟

چرا زده اما چین از N93 تا N99 پشت سر هم چند مدلش هم 7 کانال Tv رو به صورت آنالوگ میگیره خودم تست کردم Ok اما دوربین زیر 2 مگا هست قیمت بسته به مدل بین 220 تا 330

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
آقا رضا فکر ميکنم اون ها روش نوشته nokla nakia ... درسته؟؟

آره میلاد جان دقیقا! حتی وقتی روشن میکنی لوگو دست نوکیا میآد صدا میکس شده:biggrin1:
اما حدود 15 اسم من تا حالا دیم و تجربه کردم از این Remarka که به نمونش شما اشاره کردید

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی

این اولین بار نیست:confused:

منم این کار رو کردم جالب ادعا این آقا! البته من نه به عنوان نفر اول اما میشه! تو ایران هم خیلی ها این کارو کردن بچه ها تو اصفهان - تیم کاوش تهران - برادران حیدری مشهد و.....

خبر اواسط تابستان:

icon1.gif
نوجوانی آی فون را هک کرد !!!!!!!
سلام
- نوجوانی كه آی فون را هک کرد : نوجوانی باریکاندام با موهای فرفری که تنها تجهزیاتش یک دستگاه لحیم و مقدار زیادی نوشیدنی انرژیزا بود ، موفق شد راهی پیدا کند تا آی فون را در دسترس تعداد بیشتری از دوستدارانش قرار بدهد.

«جورج هاتز» George Hotz اهل گلن راک ایالت نیوجرسی در تعطیلات تابستان ، قبل از آغاز شدن زمان کالج ، همه وقتش را صرف گشودن قفل آی فون کرد تا این وسیله الکترونیکی برتر سال ، دیگر تنها به شرکت مخابراتی AT&T محدود نباشد و بتوان آن را در هر جایی استفاده کرد.

آی فون گوشی موبایل شرکت اپل با صفحه لمسی و قابلیتهای پخش چند رسانهایاش علاقمندان زیادی در تمام دنیا پیدا کرده است ، اما به سبب اینکه به صورت پیش فرض تنها شرکت AT&T میتواند خدماترسانی مخابراتیاش را انجام دهد در خارج از ایالات متحده غیرقابل استفاده بود. تلاش این نوجوان هفده ساله باعث شده این محدودیت برطرف شود.

این نوجوان روز جمعه برای اینکه خبر هک کردن گوشی آی فون را به اطلاع عموم برساند ، گوشی هک شده را به محل خبرگزاری آسوشیتدپرس آورد و بعد سیم کارت T-Mobile یکی از خبرنگاران را درآورد و در آی فون گذاشت و موفق شد با اتصال به شبکه T-Mobile یک تماس تلفنی برقرار کند.

البته هک گوشی برای همگان ساده نیست و مراحل ده گانه پیچیدهای دارد و هم مرحله دستکاری سختافزاری و هم جنبه نرمافزاری دارد.

جورج هاتز ویدئویی در یوتیوب منتشر کرده است ،در این ویدئو وی نخستین آی فون هک شده را که میتواند از خدمات T-Mobile استفاده کند ، نشان میدهد و با این گوشی تماسی با تلفن منزلش برقرار میکند.وی برای این کار 500 ساعت وقت صرف کرده بود. البته وی در این کار تنها نبود و 4 نفر دیگر هم به او کمک میکردند. دو نفر از این افراد روسی بودند و به صورت آنلاین با وی همکاری میکردند.

باز هم جالب است بدانید که هوتز گوشی هک شده را برای فروش در سایت eBay گذاشته است و تا حالا بیشترین مبلغی که برای خرید پیشنهاد شده است 12,600 دلار برای این گوشی 600 - 500 دلاری بوده است!

هک کردن گوشی موبایل در آمریکا یک کار غیرقانونی نیست. سال گدشته کنگره آمریکا از قفل در آوردن گوشی موبایل را از شمول قانون کپیرایت مستثنی کرده بود.

سخنگویان شرکت اپل و شرکت AT&T تا به حال در این مورد اظهار نظری نکردهاند. اما به هر حال هاتز بسیار مشهور شده است و در برنامههای و شبکههایی مانند Today Show, CNN, NBC, CBS, G4, CNBC به وی و کاری که انجام داده اشاره شده است و حتی مطلبی در مورد وی در فوربس نوشته شده است.

2- اما این نوجوان تنها کسی نبوده که آی فون را هک کرده است ، سایت engadget هم دیروز خبری داشته است مبنی بر اینکه یک گروه دیگر نرمافزار هک آیفون را منتشر کردهاند.

3- شرکت Uniquephones که دربلفاست قرار دارد هم ادعا کرده است که آی فون را هک کرده است. رئیس این شرکت John McLaughlin گفته است که روز شنبه در سایت www.iphoneunlocking.com نرمافزار لازم را منتشر خواهد کرد. مهندسان شرکت او از زمانی که گوشی به صورت رسمی وارد بازار شد برای شکستن 8 قفل این گوشی تلاش میکردند.
البته شرکت او این کار را در راه رضای خود! و مشهور شدن انجام نمیدهد و 20 تا 50 دلار پول بابت نرمافزارش میگیرد. در ضمن وی گفته است که از اشخاصی که قبلا در سایتش ثبتنام کرده اند پول به مراتب کمتری خواهد گرفت. جالب است بدانید 450 هزار نفر، قبلا در این سایت ثبتنام کردهاند. خودتان حساب کنید پولی را که این شرکت از هک آی فون کاسبی خواهد کرد!

گوشی هک شده همه کارهای آی فون هک نشده را به جز میل صوتی تصویری Visual Voicemail خواهد داشت.
54mf9qo.jpg

اگه میخواید خودتون این کارو کنید!!!

http://content.techrepublic.com.com/2346-1035_11-93276.html?tag=nl.e099.dl070407

93382-500-370.jpg

آخرین ویرایش:

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
دوستان یه سوال:
چرا من گوشیم رو هر دفعه که به PC وصل میکنم باید به عنوان New Hardware دوباره شناسایی بشه؟؟
چیکارش کنم؟(بده بغلی!)

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
دوستان یه سوال:
چرا من گوشیم رو هر دفعه که به PC وصل میکنم باید به عنوان New Hardware دوباره شناسایی بشه؟؟
چیکارش کنم؟(بده بغلی!)

به جای USB گوشیتون وسیله دیگه هم متصل میکنید اگه آره باید جای USB گوشیتون ثابت باشه اگه نه مدل گوشی چیه؟

ممکن از نسخه درایور و سازگاری اون با سیستم باشه ممکنه تداخل بین داریو های نصب شده بین PC باشه که راحش تعویض ویندوز

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
هنوز USB رو تعویض نکردم که اون مشکل پیش بیاد.
W850i
حس تعویض ویندور نیست!
اصلا ولش کن! میذارم تو PSP وصل میکنم به سیستم! هم سریعتره هم راحت تر...

Rockstar

کاربر سایت
Aug 10, 2006
405
نام
aryan
سلام.
من یه گوشی میخوام بگیرم حداکثر 250 تومن با توجه به استفاده های خودم از گوشی خواستم ببینم پیشنهاد شما چیه؟
دوربینش اصلا واسم مهم نیست و بهتره که اصلا دوربین نداشته باشه!
صداشم خیلی زیاد مهم نیست ولی هدفونش باید کیفیتش خوب باشه.
مهمترین چیزی که من از گوشی میخوام اینه که displayش بزرگ باشه و کیفیتش خوب باشه و pdf رو بتونه بخونه.
خودم E62 رو مد نظر دارم ولی امکانش نیست خودم باهش کار کنم.کسی این گوشی رو داشته؟ همچیش خوبه فقط دوربین نداره.
یه سوال خیلی مهم دارم:
همونطور که گفتم مهمترین استفادم از گوشی دیدن فیلم. خواستم ببینم مثلا یه dvd 4.75 g رو که مثلا اگه با Magic copyier زبانهای فرانسه و ... رو بزنی حجمش بشه 3.5 گیگ. با چه برنامه ای میتونم هم سایز display خود گوشی کنم وحجمش بیاد پایین و البته تو گوشی دیگه میخوام نهایت کیفیتو بده و 100 البته نرم اجرا شه.
تو یکی از review های ٍ62 خوندم که زیاد نرم فایلهای تصویری رو نشون نمیده درسته؟
راستی e62 تا 4 گیگ رم میخوره؟
-----------
حالا شما میگین چی بخرم؟
در واقع mp4player میخوام که فقط انتن بده! بقیه چیزاش مهم نیست.
----------------
کلا گوشی خوب از همه لحاظ دو رو بر 250 چی پیشنهاد میشه؟

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
w850 با w830 چه فرقی داره؟
کدوم بهتره؟قیمتشون هر کدوم چنده؟(w850 رو قبلا گفته بودید..دقیق ترشو بگین ممنون میشم)
ممنون

Rockstar

کاربر سایت
Aug 10, 2006
405
نام
aryan
کدوم بهتره؟قیمتشون هر کدوم چنده؟(w850 رو قبلا گفته بودید..دقیق ترشو بگین ممنون میشم)
ممنون

w850 قیمتش از 292 تا 330 متغیره.دیگه بسته به گاراتی و ...
مشخصاتش هم تا اونجایی که من میدونم با w810 به اندازه 60-70 تومن فرقی نمیکنه.
البته 2 تا دوربین داره که بدرد اینجا نمیخوره.
w830 هم من فرقشو با w850 نفهمیدم!
http://www.gheymat.com/?pcode=50001750

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
ممنون
تا اونجا که من خبر دارم تنها تفاوت اين دو تا اين هاست:
w830:General Network GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900
EDGE Yes
3G No
w850:General Network UMTS / GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900
EDGE No
3G Yes, 384 kbps

قيمت w850 رو که دوستمون گفتن w830 هم اصلاً قيمت ندارم ولی بايد همون حدود ها باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر