راهنمايي در بازي Tomb Raider Anniversary

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
بچه ها من اینجا گیر کردم.یه راهنمایی کنید.هر چی تاب میدم شکلها روبروی هم قرار نمیگیرند.
62dek5w.jpg

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
اون دو تا اسبی که تو یکی از مراحل حمله می کنند رو چه جوری باید کشت ؟
همونهایی که لارا رو تبدیل به مجسمه می کنن و با لگد اون رو می شکنن .

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
اون دو تا اسبی که تو یکی از مراحل حمله می کنند رو چه جوری باید کشت ؟
همونهایی که لارا رو تبدیل به مجسمه می کنن و با لگد اون رو می شکنن .

نکته مبارزه با این 2 تا غول اینه که وقتی که میخوان اون اشعه رو بهت بزنن نباید تیر بزنی تو این حالت اونا هم از این که سنگت کنن منصرف میشن! سعی کن توی همون وسط محوطه مبارزه حرکت کنی. نیازی به پرش نیست فقط باید دور خودت بچرخی و بهشون تیر بزنی! وقتی که یکیشون عصبانی شد و بهت حمله کرد واسه اینکه Shift رو بگیری عجله نکن چون تقریبا 2_3 ثانیه زمان داری و وقتی که بهت نزدیک شد Shift رو بگیر و به لارا جهت بده ( البته نمیدونم توی کنسول با کدوم دکمه این کارو میکنی همون Crouch/roll ) اونوقت 2 تا نشونه سفید به سمت سر اسب میاد صبر کن تا نشونه قرمز بشه اونوقت فقط یه دونه تیر بزن اسب روی زمین میفته(اگه زود تیر بزنی فایده نداره) اینجا باید دکمه Grapple )Q) رو به سمت سپر اسبی که ایستاده بزنی و وقتی که سپر رو نگه داشت E (interact میکنی تا سپر رو از دستش بگیری وقتی سپر افتاد حالا نوبت اون یکی که همین برنامه رو روش پیاده کنی. وقتی 2 تا سپر رو از دستشون گرفتی اطراف یکی از سپر ها حرکت کن و تیر بزن تا بهت اشعه بزنن ( به نظر من تو این حالت خیلی بی آزار میشن اسبا:biggrin1:) اونوقت با کمک E )interact) سپر رو بردار تا اشعه به سمت خودش بره و سنگ بشه سریع سپر رو به سمتش برو و تیر بزن اون یکی رو هم همینجوری باید از بین ببری !:-"

( ولی خداییش غول این مرحله نسبت به غول های مراحل آخر سخت تر بودن)
:biggrin1:

kpourang16

کاربر سایت
Jun 12, 2007
26
نام
کسری
?

مثل اینکه بازی بعد از یه مدت expire می شه...چه جوری میشه درستش کرد؟؟
من کرکشو نصب کردم...ولی وقتی می رم تو بازی،به جای اینکه تعداد گلوله هامو بینهایت نشون بده،می نویسه 1- :eek:تازه...وقتی می خوام کیف جون بردارم از بازی میاد بیرون:((قضیه چه جوریه؟؟؟

آخرین ویرایش:

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
مثل اینکه بازی بعد از یه مدت expire می شه...چه جوری میشه درستش کرد؟؟
من کرکشو نصب کردم...ولی وقتی می رم تو بازی،به جای اینکه تعداد گلوله هامو بینهایت نشون بده،می نویسه 1- :eek:تازه...وقتی می خوام کیف جون بردارم از بازی میاد بیرون:((قضیه چه جوریه؟؟؟

این مشکلتون طبیعیه :laughing: کرک هم نصب کنی وارد میشه اما نمیشه ادامه بدی.مشکلاتی نظیر همونی که گفتین.راهی هم نیستش فعلا
306.gif

پ.ن: مردم از بس در مورد این مسئله حرف زدم:(
من خودم واسه حل مشکلم وبندوز عوض کردم.دوباره نصب کردم.

leoman

کاربر سایت
Sep 30, 2005
352
این مشکلتون طبیعیه :laughing: کرک هم نصب کنی وارد میشه اما نمیشه ادامه بدی.مشکلاتی نظیر همونی که گفتین.راهی هم نیستش فعلا
306.gif

پ.ن: مردم از بس در مورد این مسئله حرف زدم:(

منم همین کارو کردم ولی حواسم نبود سیوام پرید حالا میخواستم ببینم کسی سیو این مرحله equpt-temple of khamoon رو داره همون مرحلس که 2 تا مومیایی اولش میکشی . توجه کنین سیو کامل بازی رو نمیخوام چون توی replay level نمیشه save کرد . ممنون میشم کسی کمک کنه

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
فکر کنم میشد Uninstall ـش کنید و بعدش برید تو C ( درایو نصب ویندوز ) اسم تومب رایدر رو سرچ کنید بعد هر فایلی چیزی ازش پیدا کردید دیلیت کنید یعنی اینجوری دیگه ویندوز اصلا نمیفهمه که قبلا یه Tomb Raider نصب بوده ، من قبلا با چند تا بازی این کارو امتحان کردم .. حالا شایدم نشد :biggrin1:

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
فکر کنم میشد Uninstall ـش کنید و بعدش برید تو C ( درایو نصب ویندوز ) اسم تومب رایدر رو سرچ کنید بعد هر فایلی چیزی ازش پیدا کردید دیلیت کنید یعنی اینجوری دیگه ویندوز اصلا نمیفهمه که قبلا یه Tomb Raider نصب بوده ، من قبلا با چند تا بازی این کارو امتحان کردم .. حالا شایدم نشد :biggrin1:

ویندوز من قاطی داشتش.تمام اینکارا رو کردم.Uninstall کردموکلشو پاک کردم.نشد.دوباره ویندوز نصب کردم.اصلا یه چیزیه این ارور:mad:
به هر حال ممنون:)

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
من همه این کارها رو کردم . حتی توی رجیستری هم هر چی پیدا کردم دیلیت کردم اما نشد .

صورتي

کاربر سایت
Aug 2, 2007
68
در قسمت 11% بازي انجايي كه بايد چرخ دنده ها را در جايشان قرار دهيم . چرخ دنده سوم را از كجا پيدا كنم ؟ در ضمن در زير آب را باز كرده ام ولي نمي دونم چطوري برم داخل تونل هر چي شنا ميكنم بهش نميرسم !!!!!!:confused:

صورتي

کاربر سایت
Aug 2, 2007
68
در قسمت croft manorبازي در اتاقي كه آلات موسيقي مثل پيانو و چنگ است بايد چكار كنيم .در اتاقي ديگر در راهروي روبرو ي همين اتاق آخرين در آنجايي كه ميگه دكمه E را بزن تا لباسش عوض بشه بايد چكار كنم .اصلا هدف اين بخش از بازي چيه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر