راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
آقا يه سوال.ميدونم خيلي به تاپيك ربطي نداره.:biggrin1:
چرا بازيهاي 360 اينقدر گرونه؟
مثلا من امروز تو بازار dvd hp ديدم 340 تومن.
حالا چرا اين بازيها رو ميدن 5 تومن؟:eek:
راستي امين ميخواي 360 بگيري؟:biggrin1:

چون بازی هاش روی DVD 9 هستش . ;)

Tamjidzad

کاربر سایت
Jul 18, 2007
25
البته نضرات با هم فرق داره ولی پولتون رو بابن ps3 بیروون نریزید نه بهخاطر قیمت سیدی های 360 نه به خاطر برتری آنلاین بلکه سونی درمورد ps3 بزرگترین اشتباهات سخت افزاریش رو مرتکب شده ولی فقط نون اسمش رو مخوره پایپ لاین پایین گرافیک رم اجرایی بسیار پایین نسبت به 360 ودر آخر برتری تکنولوژی امریکا نسبت به ژاپن و خیلی چیزهای دیگه

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
من يه 360 پرميوم ntsc/j only for japon با درايو هيتاچي و دوتا دسته يكي بي سيم ويه سيم دار ويه شارجر دسته usbمدل play and charge kit اصلي كه به پورت usb دستگاه وصل ميشه ودر حال بازي هم شارج ميكنه و هدست با يه فن سه تايي اصل نايكو وهفده تا بازي كه شانزده تاش استمپري مالزي هست رو ميخام بفروشم دستگاه كاملا سالم وتا بحال بن نشده است.
حداقل قيمت من 420 هزار تومن ميباشد.هركس ميخاد به من پيام بده.

امین :cool:

اینو بخر .

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
بچه ها من دیگه به شانسی بودن 360 ها ایمان پیدا کردم شاید بدونید 360 قبلی من که مال ماه 6 2006 بود خراب شد اون 360 3 ساعت بازی میکردم باهاش با یه فن 3تایی دست بهش میزدی دستت میسوخت این جدیده که خریدم 3 ساعت باهاش بازی کردم بدونه هیچ فنی دست بهش زدم همون گرمایی رو داشت سطحش که 3 ساعت Ps2 بازی کنی Ps2 گرم بشه .360 من ماله خود فبرواری 2006 هست.میشه 25 /2/2006

اتفاقا من همین 1 ماه پیش واسه پسرخالم یه X360 گرفتم دقیقا تاریخ تولیدش مال خود فبریه 2006 و مثه شما هستش و جالبه بدونی که کنسول پسرخالم تقریبا نصف کنسول من که مال مارچ 2006 هست داغ میکنه :eek:;)

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
دوستان یک سوال برام پیش اومده ... چرا کسی از رایان صبا خرید نمیکنه قیمت هاش بسیار عالی هست
x360 core region pal driver hitachi 2007 میده 295000 تومان و رژیون ntsj با همین مشخصات میده 330 به نظر من که قیمت هاش از این همه فروشگاه که داخل تهران هست واقعا پایین هست و ارزش داره بخری و 48 ساعت هم بهت تست میده هر مشکلی داشت پس میگره پس چرا کسی از اینجا خرید نمیکنه ... !؟ :confused:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
آقا يه سوال.ميدونم خيلي به تاپيك ربطي نداره.:biggrin1:
چرا بازيهاي 360 اينقدر گرونه؟
مثلا من امروز تو بازار dvd hp ديدم 340 تومن.
حالا چرا اين بازيها رو ميدن 5 تومن؟:eek:
راستي امين ميخواي 360 بگيري؟:biggrin1:

اون دي وي دي كه ديدي 350 بوده dvd5 بوده نه dvd9 :biggrin1:

اره ميخوام بگيرم!

امین :cool:

اینو بخر .

دسته 2 هرگز!!!!!!!!!

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
مثل من و شاید امین.که دانشجو یا...این تابستونه که به ما فرصت بازی کردن سیر رو میده و الا زمستون اصلا بشه 300 تومان چه فایده ای داره که ادم اون موقع بگیره
ای آقا ما هم دانشجوییم
والا تا جایی که من میدونم همه دانشجوهای این خاک عزیز:cheesygri درس خوندنشون مختص فرجه و شب امتحانه پس خودتو گول نزن:cheesygri
من که دانشجوی تهران نیستم همش تهرانم شما که....
آقا بازم من میگم پوله که ارزش داره نه وقت:laughing:
آخه پوله میره اما مثلا فردا نمیشه بری پیش طاهر که بگه نه دیگه تاریخ انقظا GoW گذشته نداریم:laughing:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
ای آقا ما هم دانشجوییم
والا تا جایی که من میدونم همه دانشجوهای این خاک عزیز:cheesygri درس خوندنشون مختص فرجه و شب امتحانه پس خودتو گول نزن:cheesygri
من که دانشجوی تهران نیستم همش تهرانم شما که....
آقا بازم من میگم پوله که ارزش داره نه وقت:laughing:
آخه پوله میره اما مثلا فردا نمیشه بری پیش طاهر که بگه نه دیگه تاریخ انقظا GoW گذشته نداریم:laughing:
راست ميگه محمد!
من اينم ترم تابستوني نگرفتم گفتم بشينم 360 بازي كنم بعد نرم 360 بخرم؟!
درسته شب امتحاني هستيم ولي خب تابستون بدون گير دادن بازي ميكنيم!
:)

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
با سلام..............:)
امین به مغازه پیکسل زنگ زدی؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه زنگ زدی نظرت چیه؟؟؟؟؟؟؟
راستی محمد(از بچه های وست) به من گفت یه سری کار 5 شنبه(فردا) میرسه دستشون.....
حالا میخوای بهش زنگ بزن ببین چی میگیه....بعد بیا اینجا به ما هم نتیجه رو اگه دوست داشتی بگو:-":-":-"
اگه شمارش رو نداری پی ام بزن تا بهت شماره موبایلش رو بدم........

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
با سلام........:)
امین جان من به پیکسل زنگ زدم گفت پرمیوم مدل2006(احتمالا اواخرش) با درایو سمسونگ و کرک شده داریم و میدیم 520............به نظر من با توجه به قیمتهای موجود خوبه..بچه ها هم از پیکسل تعریف کردن و گفتن کارش درسته.........
اما در مورد محمد(از بچه های وست) بهم گفت اونی که دستشون میرسه رو مدل 2007 و پرمیوم با درایو هیتاچی هست و به من(که دیگه تقریبا اشنا شدیم اونجا) گفت میده 480...........
این قیمتش خوبه ولی بچه های وست یه خورده حرفهایی که در مورد کنسول میزنن رو نمیشه روش مطمئن بود یدفعه دیدی 5 شنبه این هفته شد 5شنبه 2 ماه دیگه!!!! ولی اگه به حرفشون عمل کنن خیلی خوبه......

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
من خودم يه جا رو پيدا كردم ميده 500 ! نميگم كجاست:biggrin1:
الان ميخوام زنگ بزنم بهش!
معتبر تقريبا ولي ميخوام باش طي كنم كه اگه...
هم سامسونگ 2006 داره و هم هيتاچي 2007 !
كدوم رو بگيرم,موندم توش....

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
با سلام..........:)
امین اذیت نکن حداقل یواشکی بهم پی ام بزن:eek::eek:بگو کجاست و کی اینقدر میفروشه!!!!!!!
من نظرم هرچی دیرتر بهتره!!!!!!!:eek::eek:
یعنی: به نظرمن هیتاچی 2007 رو بگیری خیلی بهتره .....هر چند که ایکس باکس 360 به قول دوستان شانسیه.......
امین ولی خداییش اگه راه داره شمارش رو بهم پی ام کن............:):)

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
اما در مورد محمد(از بچه های وست) بهم گفت اونی که دستشون میرسه رو مدل 2007 و پرمیوم با درایو هیتاچی هست و به من(که دیگه تقریبا اشنا شدیم اونجا) گفت میده 480...........

جدي!!!!
480 كه خيلي خوبه
گفته كي ميارن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر