Sonic جدیدی در راه است , این بار تمامآ دو بعدی !

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,020
نام
آریا
سلام دوستان !
شرکت SEGA خبر از ساخته شدن نسخه ای جدید از سری بازیهای قدیمی و پرطرفدار Sonic the Hedgehog داده. خبری که البته با توجه به سابقه SEGA در عرضه پشت سر هم این سری بازی عجیب نیست. ولی نکته بسیار عالی ای که در این خبر وجود داره , اینه که در این بازی برعکس نسخه های جدیدتر Sonic , این شخصیت محبوب رو در بازی ای کاملآ دو بعدی می بینیم !
مثل اینکه SEGA بالاخره چند دقیقه فکر کرده و فهمیده طرفداران Sonic از این شرکت چی میخوان !
قرار هست Sound Effect های بازی هم شبیه نسخه های قدیمی باشه و البته گرافیک بازی در عین حال که دو بعدی هست , از کیفیت HD برخورداره.
مسوولان SEGA این بازی رو هدیه ای برای طرفداران قدیمی این شخصیت میدونن و امیدوار هستن با کمک این بازی گذشته تلخ Sonic در این چند سال رو جبران کنن.
این بازی فعلآ با نام Project Needlemouse شناخته میشه و هنوز از کنسول خاصی نام برده نشده. (فقط امیدوارم برای کنسولی غیر از Wii هم بیاد :D) تاریخ عرضه بازی هم فعلآ سال 2010 عنوان شده.
تقارن تاریخ عرضه کنسول فوق العاده Dreamcast (در تاریخ 1999/9/9) و معرفی این بازی رو به فال نیک می گیریم !

supersecretsonic2010_56297_screen.jpg

آخرین ویرایش:

.Masoud.

کاربر سایت
Jul 28, 2007
1,640
ممنون آریا جان بابت خبر ...
اگه بتونن واقعا یه عنوان ـه با کیفیت ارائه بدن که به همون نسخه های قدیمی وفادار هم باشه بازی ـه فوق العاده ـی میشه !^^
اول صبحی روحمون شاد شد !:D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,195
نام
ماکان
ایول آریا! این خبر به من بینهایت آرامش داد:love:

فقط امیدوارم برای کنسولی غیر از Wii هم بیاد

البته گرافیک بازی در عین حال که دو بعدی هست , از کیفیت HD برخورداره

بخواد HD باشه یعنی واسه PS3 و 360 باید بیاد دیگه:biggrin1: شاید از این بازی های PSN و Live باشه، البته من امیدوارم یک بازی کامل باشه...

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
ایول آریا! این خبر به من بینهایت آرامش داد:love:

بخواد HD باشه یعنی واسه PS3 و 360 باید بیاد دیگه:biggrin1: شاید از این بازی های PSN و Live باشه، البته من امیدوارم یک بازی کامل باشه...
ماکان باورت نمی شه بعد از خوندن خبر دقیقاً همچین پستی تو ذهنم آماده کردم(دقیقاً با همین نحوه ی نقل قول!)که بزنم،پست ها رو که خوندم،در یک جمله:کاملاً موافقم:hug:
خداوکیل همیشه کف یه سونیک 2D البته High Res HD بودم...
آریا تنکس;)

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,050
نام
محمد امین
تو این سبک بازی ها خیلی کم داریم و هر وقت هم که اینجور بازیهای میان موفقیت چشم گیری بدست میارن..و طرفداران زیادی دارن (مثل LBP)

خیلی برای من جالب بود که سگا این عنوان به این خوبی رو خراب کرد..! اصلا جذابت این نوع بازی ها به دو بعدی بودن اونهاست.. مثل اینکه بخوایم LBP رو سه بعدی باز کنیم.!

حالا خدا رو شکر یکمی عقل اومده تو سرشون..

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,490
نام
Ali
بالاخره سگا یه خودی نشون داد.
واقعآ گیم پلی Sonic Unleashed قشنگ بود. (فقط بخش 2D )
انقدر دوست داشتم مثل سونیک که رو سگا گل کاشت یه سونیک دیگم رو نسل جدید گل بگاره.
Thank You Sonic:love:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,020
نام
آریا
توی همون صفحه ای که لینک کردم تیزر بازی هم هست. (البته چیز خاصی توش نیست چون تیزره) ولی حس Sonic های دو بعدی رو خیلی خوب منتقل میکنه !

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,195
نام
ماکان
ماکان باورت نمی شه بعد از خوندن خبر دقیقاً همچین پستی تو ذهنم آماده کردم(دقیقاً با همین نحوه ی نقل قول!)که بزنم،پست ها رو که خوندم،در یک جمله:کاملاً موافقم:hug:
خداوکیل همیشه کف یه سونیک 2D البته High Res HD بودم...
آریا تنکس;)
خوب به این میگن تفاهم:biggrin1:

من از این بازی فقط سه تا درخواست دارم:

1-Amy و Metal Sonic توش باشن!

2- سونیک مثل قدیم به فرم Super Sonic در بیاد!

3- Green Hill رو واسش بازسازی کنن!

اگه اینها رو براورده کنه (که احتمالش خیلیه) این سونیک میشه بهترین سونیک نسل حاظر!:love:

البته این وسط یک چیزی مشکوکه!! به نظر من که این بازی کلا بازسازی نسخه اصلی سونیک به صورت HD هست چون اسم رمز سونیک اصلی هم MR Needlemouse بود، اسم رمز این بازی هم همینه!! همین الان نظریه خودم رو میدم! این بازی بازسازی نسخه اصلی بازی واسه PSN و Live هستش!

آخرین ویرایش:

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
:love:تبريك به همه دوستدارن سونيك.خبر خوشحال كننده اي بود
اميدوارم يه بار بشينن سونيك قديمي رو بازي كنن تا هم يادشون بياد كه چه چيزايي سونيك رو محبوب كرد

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
واقعا خبرت خیلی خیلی خوشحالم کرد فقط خدا کنه دو بعدی بودنش مثل Sonic Unleashed, باشه که هم گرافیک خوبی داشت هم خیلی گیم پلیش موقع دوبعدی خوب میشد
فقط به نظرتون برای x360 هم تایید میشه یا خدایی نکرده باز فقط برای wii میاد:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر