نصب Homebrew Channel به وسیله Twilight Hack

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
Homebrew_channel_logo.png

نحوه ی نصب به صورت زیره.فقط مواظب باشید ریجن ها رو اشتباه نکنید که بریک میشید.

من خودم از همین روش نصب کردم که مشکلی پیش نیومد.
مواد لازم:
1- یک عدد مموری کارت SD با فرمت FAT/FAT32
2- یک عدد RAM Reader
3- بازی زلدا
4- کامپیوتر
فایل های زیر را از این آدرس دانلود کنید: /http://hbc.hackmii.com/download
اگر فیرمور شما 3.3 یا کمتر است: twilight-hack-v0.1-beta1.zip
اگر فیرمور شما 3.4 است:twilight-hack-v0.1-beta2.zip
Homebrew Channel:
the_homebrew_channel-1.0.1.tar.gz

کار های زیر را قدم به قدم اجرا کنید:
1-مموری کارت SD خود را درون wii گذاشته و آن را روشن کنید.

2-به قسمت save ها بروید(گوشه پایین سمت چپ-->عکس سمت چپ-->عکس سمت چپ-->عکس سمت چپ)

3-save بازی زلدا را پیدا کنید و روی آن کلیک کنید بعد در صفحه ای که باز شده دگمه ی چپی را بزنید بعد دوباره دگمه چپی را بزنید تا save زلدا به SD شما منتقل شود.

4-wii را خاموش کنید و SD را درون ram reader بگذارید.

5-پوشه ی private را در یک جای امن در کامپیوترتان کپی کنید بعد وارد این پوشه ها شوید (private-->wii-->title-->RZDJ-E-P) و data.bin را پاک کنید.

6-فایل twilight-hack-v0.1-beta1/2.zip را که دانلود کرده بودید باز کنید و طبق جدول زیر فایل مربوط به ریجن بازی خود را پیدا کنید و آنرا به جای همان data.bin که پاک کرده بودید قرار دهید و نام آن را به data.bin تغییر دهید.
ریجن بازی فایل
اروپا rzdp0.bin
ژاپن rzdj.bin
آمریکا(کنسول ژاپنی) rzde0.bin
آمریکا rzde2.bin

7-فایل homebrew channel که دانلود کرده بودید رو extract کنید تا به فایل boot.dol برسید
سپس آنرا در ریشه SD کپی کنید و نام آنرا به boot.elf تغییر دهید.

8-SD را درون wii قرار دهید و آنرا روشن کنید سپس به قسمت save ها بروید و save زلدا را از روی wii پاک کنید بعد به قسمت SD بروید(گوشه بالا سمت راست) و saveای که می بینید رو به wii منتقل کنید.

9-بازی زلدا را قرار داده و saveای که ایجاد کرده اید را لود کنید بعد یا با اون مرده حرف بزید یا به عقب برگردید(کاره دیگری نکنید چون باعث فیریز شدن دستگاه میشه)

10-صفحه سیاه میشه و یه سری نوشته میاد بعد ازتون می خواد که دکمه 1 رو بزنید. چند بار دکمه 1 رو باید بزنید بعدش هم که تمام.

11-حالا چنل درست شده که می تونید اون رو از صفحه اول wii انتخاب کنید و حباب بازی کنید!

اگر سوالی داشتید یا مشکلی پیش اومد می تونید همینجا مطرح کنید.

آخرین ویرایش:

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
کسی به دادت نرسید بالاخره خودت دست به کار شدی (:D)، مرسی به خاطر تاپیک!
آره دیگه، زدم به سیم آخر رفتم بعد از امتحان یه میکرو اس دی خریدم با تبدیلش(3 تومن) نشستم خودمو جر دادم تا درست شد:biggrin1:.
من الان بلد نیستم چجوری Application ها رو بریزم؟؟ یکی یاد بده...

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی

hardark

کاربر سایت
Feb 19, 2008
63
همون فولدرش رو کپی کن تو root ـه کارت. اینو مثلا: http://hbc.hackmii.com/dist/hbc_apps.tar.gz
خودش تو Homebrew Channel همه رو load میکنه...
يه دايركتوري APPSدرست كن تو روت SD بعد هر كدوم از برنامه ها رو توي يك دايركتوري جداگانه بريز توش. هر برنامه بايد يك فايل boot.dol داشته باشه و مي تونه 2 فايل icon.pngو meta.xml هم همراهش باشه. بعضي برنامه ها هم تنظيمات ديگه اي دارن كه توي فايل readme.txt شون توضيح داده.
اگر اسم فايل root.dol نبود مثلا boot.elf يا xvz.dol بود با برنامه http://wiibrew.org/wiki/ELF_to_DOL_Converter فايل elf رو به dol تبديل كنيد و اسمش رو هم boot.dol بذاريد.

اينم ليست برنامه ها

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر