BiteFight : یک بازی جذاب و اعتیادآور به زبان فارسی

سلام
می خواستم یک بازی با حال رو به شما معرفی کنم . اسم این بازی BiteFlight هستش که خیلی بازی جالبیه .
اینم آدرسش
http://s1.bitefight.ir/c.php?uid=27398www.bitefight.ir
راهنمای بازی در خودش هست و پیشنهاد می کنم که خودتون مطالعه کنید
home_splash.jpg

آخرین ویرایش:

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
سلام
می خواستم یک بازی با حال رو به شما معرفی کنم . اسم این بازی BiteFlight هستش که خیلی بازی جالبیه .
اینم آدرسش
http://s1.bitefight.ir/c.php?uid=18081
راهنمای بازی در خودش هست و پیشنهاد می کنم که خودتون مطالعه کنید
اول بگم خیلی پَستی :biggrin1:(شوخی)
روی این لینکی که این آقا گذاشته کسی کلیک نکنه که بدون شک شکار ایشون خواهد شد :biggrin1:
ضمنا مثل اینکه این اخطارشون رو نخوندی !
اشاره: تو این لینک را میتوانی‌ در وبسایتت جا بدی، از آن در بلاگت استفاده کنی‌ یا برای دوستانت بفرستیش. به محض اینکه روی این لینک کلیک شود، طعمهٔ تو گاز گرفته میشود و به تو طلا یا غنیمت تعلق می‌گیرد! فقط توجه داشته باش که سو استفاده از این لینک به طور پخش زیاد از حد آن در انجمن ها (فروم ها) و چتروم ها موجب مسدود شدن حساب "بدون اخطار" خواهد شد!
این لینکهایی که برای خودت میدن رو نباید تو فروم پخش کنی !

اینم بگم که بازی بسیار جذاب و معتاد کننده ایه
به همه این بازی اینترنتی رو پیشنهاد میکنم
از این لینک برید www.bitefight.ir

پ.ن.اسم تاپیک رو میگذاشتی بازی جذاب ایرانی و اعتیاد آور bitefight بهتر بود

machkol

کاربر سایت
Aug 2, 2008
90
نام
رضا
اول بگم خیلی پَستی :biggrin1:(شوخی)
روی این لینکی که این آقا گذاشته کسی کلیک نکنه که بدون شک شکار ایشون خواهد شد :biggrin1:
ضمنا مثل اینکه این اخطارشون رو نخوندی !
اشاره: تو این لینک را میتوانی‌ در وبسایتت جا بدی، از آن در بلاگت استفاده کنی‌ یا برای دوستانت بفرستیش. به محض اینکه روی این لینک کلیک شود، طعمهٔ تو گاز گرفته میشود و به تو طلا یا غنیمت تعلق می‌گیرد! فقط توجه داشته باش که سو استفاده از این لینک به طور پخش زیاد از حد آن در انجمن ها (فروم ها) و چتروم ها موجب مسدود شدن حساب "بدون اخطار" خواهد شد!
این لینکهایی که برای خودت میدن رو نباید تو فروم پخش کنی !

اینم بگم که بازی بسیار جذاب و معتاد کننده ایه
به همه این بازی اینترنتی رو پیشنهاد میکنم
از این لینک برید www.bitefight.ir

پ.ن.اسم تاپیک رو میگذاشتی بازی جذاب ایرانی و اعتیاد آور bitefight بهتر بود

خیلی نامردی می خوای نون مارو سنگ کنی به خودم بگو چرا به همه می گی ؟ :punish::angry::hurted1::wallbash:

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
Machkol حقت بود :biggrin1: آخه اینجوری خیلی نامردی شکار میکنی. ای پَلید :biggrin1:
اسم کارکترتو بگو تو اون سایت بیام به جنگت :biggrin1:
خون آشامی یا werewolve ?

machkol

کاربر سایت
Aug 2, 2008
90
نام
رضا
Machkol حقت بود :biggrin1: آخه اینجوری خیلی نامردی شکار میکنی. ای پَلید :biggrin1:
اسم کارکترتو بگو تو اون سایت بیام به جنگت :biggrin1:
خون آشامی یا werewolve ?

اولاً بگو قدرتت و استقامتت چنده . بعدشم بگو مخفی گاهت چه لولیه تا شاید بگم .:biggrin1:

MetalGearSolid4

کاربر سایت
May 11, 2008
266
نام
بهاره
منم عضو این سایت شدم .
ولی نامم رو نمیگم ، قدرتم هم خیلی زیاده ، هر وقت یک پیامی با این مظمون واستون اومد فاتحه خودتون رو بخونید !!!! :laughing: :p
If i came here to kill you , you would be die
این پیام منه !!!
همتونو میخورم :cool:

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
منم عضو این سایت شدم .
ولی نامم رو نمیگم ، قدرتم هم خیلی زیاده ، هر وقت یک پیامی با این مظمون واستون اومد فاتحه خودتون رو بخونید !!!! :laughing: :p
If i came here to kill you , you would be die
این پیام منه !!!
همتونو میخورم :cool:

پس حتما بیا با طایفه wesker بجنگ (منم تو این طایفه هستم) ببنیم چه کارهایی از دستت بر میاد :laughing::cheesygri:biggrin1:

zers

کاربر سایت
Aug 28, 2008
311
نام
Z.E.R.S
خب این کار درستی نیست ، با هر بار کلیک ما روی لینکی که machkol داده ، کاراکترش قدرتمند تر خواهد شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر