شلیک نینتندو

arena

کاربر سایت
Jan 30, 2008
196
سلام دوستان و بازی باز های وبه خصوص دوست داران نینتندو, بله بالا خره نینتندو بعد از دو سال سومین به روز رسانی سخت افزاری دی اس رو هم انجام داد و با افتخار و با شوق بی حد و اندازه باید بگم که
nintendo DSi معرفی شد
دقیقا درست شنیدید کنسول خارقالعاده ی نینتندو وارد مرحله ی جدیدی از مبارزه شد مبارزه با دزدی ایده ها مبارزه با تکرار این بار با ارتشی از ایده های نو در دنیای کنسول های دستی
دوست دارم یکباره وارد نقد هایی بشیم که نویسندگان دنیای بازی در فرست کوتاهی که برای تست این گلوله ی نینتندو داشتن نوشته اند + مطالب دوستان خوبم در انجمن .....
Report : Nintendo to lunch new ds whith camera and music player
From: business center
نینتندو طرح هایی برای عرضه ی نسخه ی جدیدی از کنسول محبوب قابل حمل خود با امکاناتی نظیر دوربین و پخش کننده ی موسیقی را دارد. این اطلاعات بر اساس گزارش نسخه ی روز شنبه ی مجله ی the business daily به دست امده.
بر اساس این گزارش این کنسول از هماهنگی بیشتری برای ارتباط بی سیم برخوردار است و قیمت ان هم کمتر از 18900 ین (179 دلار امریکا ) می باشد . باز هم با استناد به همین گزارش این کنسول ابتدا در ژاپن عرضه می شود.
تا به حال نینتدو در مورد این کنسول اطلاتی نداده است.
کمپانی نینتندو برنامه ریزی زمان بندی شده ای برای به نمایش گزاشتن محصول جدید را در نظر گرفته که قرار است در کنفرانس اختصاصی این شرکت در توکیو به نمایش در آید و بر اساس گمانه زنی ها که معمولا هم شایع ای بیش نیستند این محصول یک نسخه ی جدید از Nintendo DS می باشد.
نینتندو دی اس برای اولین بار در سال 2004 وارد بازار شد و نسخه دوم این کنسول که دی اس لایت نامیده می شد نیز در سال 2006 عرضه شد . هر دوی این کنسول ها به شدت به فروش رفتند که می توان گفت فروش جهانی این کنسول تا ماه june همین سال در مجوع 77.5 میلیون دستگاه بوده.
در ژاپن این کنسول چیزی حدود 23 میلیون دستگاه فروخته شده که می شه گفت از بین هر 5 نفر یک نفر از این کنسول استفاده می کن . ولی در ماه های اخیر سرعت فروش این کنسول کاهش یافته , به گونه ای که در نیمه ی بین april تا june نینتندو تنها توانسته که 580 هزار دستگاه از این کنسول را به فروش برساند که این عدد در برابر فروش 2.1 میلیون نسخه از همین کنسول در مدت زمان مشابه در سال 2007 بسیار ناچیز است. بنابراین تحلیل گران این پیش بینی را کرده اند که یک به روز رسانی برای دی اس می تواند فروش این کنسول را دوباره بالا ببرد.
طبق پیش بینی های نینتندو انها میتوانند تا پایان ماه مارچ 2009 23 میلیون از این کنسول را به فروش برسانند.

اما همان طور که پیش بینی شده بود نینتندو در کنفرانس خبری خود در کمال نا باوری نسخه ی جدیدی از ds رو با نام DSi معرفی کرد که شخصا از این حرکت نینتندو اول شکه شدم و یکم ناراخت ولی الان که نگاه می کنم می بینم که حرکت جالب و به موقعی انجام داده.
اطلاعات اندکی در مورد این کنسول در کنفرانس داده شد که اونها رو در ادامه میگم .
البته نسخه هایی برای نمایش به خبر نگاران در نمایش گاه بوده .
در مورد زمان عرضه هم تنها در ژاپن تاریخ 1 نوامبر اعلام شده و درمورد سایر مناطق تنها در اروپا و طبق خبری که همین حالا ( ساعت 6 صبح روز جمعه ) در سایت اروپا نینتندواعلام شد این کنسول در بهار 2009 برای فروش در اروپا اماده میشه.
متن کامل خبر به شرح زیر می باشد:
"امروز نینتندو جدید ترین عضو خانواده ی Nintendo ds رو معرفی کرد,DSi, این محصول سومین نسخه از سری محصولات Nintendo ds هست که در اواخر سال جاری در ژاپن اماده ی فروش می شود
این کنسول قابل حمل باریک اندام در کنفرانس خبری این شرکت به نمایش در امده. Dsi برای عرضه در بهار 2009 در اروپا برنامه ریزی شده. برای مشاهده ی سایت خبری این رویداد در اینده ای نزدیک دوباره این سایت(Nintendo.com) را برای لینکی به سایت ژاپن نینتندو چک کنید . این لینک توسط نینتندوی اروپا به زبان انگلیسی ترجمه خواهد شد"
و اما در مورد زمان عرضه به امریکا چیزی گفته نشده و رجی (رئیس نینتندو امریکا) هم پاسخ های مبهمی به سوالاتی که در این باره پرسیده شده داده اما عرضه ی کنسول های نینتندو در اروپا قبل از امریکا بعید و بی سابقه بوده
مشخصات به دست امده ...!!؟؟
1.DSi بسیار شبه به مدل فعلی ds lite هست تنها با این تفاوت که کمی باریک تر است که دلیل این موضوع هم حذف اسلات کارتریج gba می باشد و به مقدار بسیار کمی هم سبک تر ده.این کنسول در رنگهای سفید و مشکی عرضه می شه
2.هر دو مانیتور کنسول از 3.0” به 3.25” تغییر سایز داده اند و سورپرایز واقعی کیفیت و درخشندگی عالی مانیتور به ویژه در حالت دیدن عکس می باشد.
(طبق گفته افرادی که DSi رو تست کردن کیفیت تصاویر توی بازی ها خیلی تغییر نکرده . به نظر من به خاطر تعداد پائین رنگهایی که توی بازی ها و به منظور اجرا بر روی نسخه های قدیمی DS طراحی شدن و شاید با ساخت بازی برای این صفحه نمایش جدید بالاتر رفتن کیفیت تصویر مانیتور در محیط بازی ها هم کاملا مشهود باشه).
3.وجود دو دوربین بر روی کنسول یکی بر روی درب کنسول با وضوح 3 مگا پیکسل و یکی دیگه کنار میکروفون(در مدل lite ) با وضوح VGA . خبر خوشحال کننده این که دوربین dsi کیفیت عکس خوبی داره و تصاویر گرفته شده توسط این دوربین واضح هستند, البته نمی شه کیفیت خیلی بالایی رو از یه دوربین 3megapixel با یه لنز کوچیک داشت اما همین دوربین می تونه لحظات خوبی رو برای شما داشته باشه. و نکته ی مهم در مورد این دوربین ها استفاده هایی هست که می شه از اونها داشت , کاربرد هایی به جز عکس برداری که من خودم به شخصه معتقد هستم که نینتندو این دوربین هارو بیشتر برای استفاده در روند بازی ها در نظر گرفته . به جز این موضوع خود عکس برداری هم با قابلیت های این کنسول جالبه به طور مثال به قابلیتی با اسم “nitero-do” (این کلمه به زبان ژاپنی است) شما می توانید تصویر دو نفر رو که کنار هم هستند بگیرید و نرم افزار به شما میگه که این دو نفر چقدر به هم شبیه هستند. به گفته ی نویسنده ی مقاله این قابلیت خیلی دقیق نیست اما جالب و سرگرم کننده هست. تصاویر گرفته شده توسط دوربین رو میشه روی کات حافظه ریخت و با استفاده از کامپیوتر یا wii اونها رو تماشا کرد
این دوربین به شما این اجازه رو می ده که به صورت دیجیتالی تغیراتی رو بر روی صورت افراد با استفاده از قلم ایجاد کنید همچنین به شما این اجازه رو میده که صورت های مختلف رو با هم ترکیب یا الگو برداری کنید.
4. طبق اطلاعات که توی سایت ها به دست اوردم کیفیت صدای DSi خوب بوده . البته کیفیت صدای این کنسول به اندازه ی دستگاه های موزیک پلیر نیست اما برای یک کنسول بازی عالیه. کنسول این قابلیت رو داره که تغیراتی رو بر روی صدا انجام بدین که بر روی پخش کننده های موزیک وجود نداره مثلا می تونید سرعت پخش رو کم وزیاد کنید یا افکت های صوتی جالبی رو بر روی صدا بزارید یا صدای افراد رو وارونه و از اخر اجرا کنید . دکمه ی صدای DSi هم بر اساس تصاویری که دیدم به نظر میاد سر جاش نیست , من یه دکمه درسمت چپ کنسوب دیدم که به نظر میاد دکمه ی صدا باشه.
4. نسل سوم دی اس دارای یک درکاه برای کارت های SD است تا بتونید با استفاده ار این کارت ها به عنوان حافظه ای برای زخیره ی عکس هه موسیقی ها و فابل های دیگه مه در اینده اطلاعات بیشتری به دست میاریم
راستی وقتی داشتم عکس های منو DSi رو نگاه می کردم متوجه تعدادی نقطه در پائین صفخه شدم که دقیقا به تعداد منوهای کنسول تعدادی از نقطه های تیره تر بودند با یکم گشت و گزار متوجه شدم DSi یه شاپ چنل هم داره مثل وی که می شه از اون بازی یا هر چیز دیگه ای خرید و استفاده کرد پس DSi باید به مقدار مناسبی حافظه ی داخلی داشته باشه
این رو هم یادم رفت بگم که DSi دارای وب بروزر هم هست
یه سری ایرادات هم DSI نسبت به ds lite داره که می شه به قیمت بالاتر- 179 دلاری و حذف اسلات gameboy (با این کنسول نمی شه گیتار هیرو بازی کنید) نام برد.
به هر حال اگه شما به دنبال یه ds lite هستید دوربین و موزیک قالبیت هایی هستند که DSi رو به یک انتخاب خوب با توجه به هزینه ای که باید پرداخت کنید تبدیل می کند
دی انتها هم تعدادی از تصاویر به دست امده را به صورت زیپ شده می زارم .....
نشد اپلود کنم یکم وقت میبره واسه فردا اماده می کنم

arena

کاربر سایت
Jan 30, 2008
196
طبق اخیار به دست اومده شما نمی تونید ک پوینت هایی که برای خرید از ds shop یا wii shop خریدید رو توی هر دو کنسول استفاده کنید
یا بهتر بگم
از اونجایی که نینتندو با ایجاد شبکه ی خرید خود اسم وی پوینت رو به نینتندو پوینت تغییر داده این گمان بود که شما می تونید از نینتندو پوینت که دارید در هر دو کنسول استفاده کنید اما نینتندو یه این صورت عمل کرده که در صورت استفاده ار پوینت ها در یکی از کنسول ها دیگر اجازه استفاده از این پویتن ها رو برای کنسول دیگه ندارید
یعنی اگه من یه کارت پویتن بخرو از اون کارت فقط یمی تونم توی دی اس و یا فقط روی وی استفاده کنم

tmpphphojrzo-nintendopoints.jpg

arena

کاربر سایت
Jan 30, 2008
196
طبق اخیار به دست اومده شما نمی تونید ک پوینت هایی که برای خرید از ds shop یا wii shop خریدید رو توی هر دو کنسول استفاده کنید
یا بهتر بگم
از اونجایی که نینتندو با ایجاد شبکه ی خرید خود اسم وی پوینت رو به نینتندو پوینت تغییر داده این گمان بود که شما می تونید از نینتندو پوینت که دارید در هر دو کنسول استفاده کنید اما نینتندو یه این صورت عمل کرده که در صورت استفاده ار پوینت ها در یکی از کنسول ها دیگر اجازه استفاده از این پویتن ها رو برای کنسول دیگه ندارید
یعنی اگه من یه کارت پویتن بخرو از اون کارت فقط یمی تونم توی دی اس و یا فقط روی وی استفاده کنم

View attachment 4740

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
ممنون اطلاعاتت خیلی کامل بود مخصوصا" در مورد دوربین و امکاناتش و کیفیت صدا خسته نباشی فقط دو نکته :
1.DSi بسیار شبه به مدل فعلی ds lite هست تنها با این تفاوت که کمی باریک تر است که دلیل این موضوع هم حذف اسلات کارتریج gba می باشد و به مقدار بسیار کمی هم سبک تر ده.این کنسول در رنگهای سفید و مشکی عرضه می شه
البته فرق دیگش (از نظر ظاهری) اینه که آرم ds رو از پشت کنسول ورداشتن
وجود دو دوربین بر روی کنسول یکی بر روی درب کنسول با وضوح 3 مگا پیکسل
3 نیست 0.3 ـه
-----------------------------------
چرا اسم تاپیک رو اینجوری انتخاب کردی ! ایکاش مینوشتیEvery Thing About NDSI یا یه چیزی تو این مایه ها ...

arena

کاربر سایت
Jan 30, 2008
196
اره اونی که روی در کنسول هست 3 مگا پیکسله
ارم رو نمی شه از حالا مطمئن شد که نمی زاره اخه اصلا هیچ علامت یا اسمی از نینتندو من روی این dsi ندیدم وشاید زمان عرضه لوگوی دی اس باشه
اسم که دیگه معلومه نینتندو به چه کسایی و چرا شلیک می کنه

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
اونی که رو دربه 3 است
اره اونی که روی در کنسول هست 3 مگا پیکسله
چه خوب ! من همون روز کنفرانس از یه سایت خوده بودم نوشته بود هر دو دوربین 0.3 ـه اگه جلویی 3 باشه که کیفیت عکساشم باید بالا باشه !
ارم رو نمی شه از حالا مطمئن شد که نمی زاره اخه اصلا هیچ علامت یا اسمی از نینتندو من روی این dsi ندیدم وشاید زمان عرضه لوگوی دی اس باشه
یکم بعیده که بزاره چون کنسول معرفی شده و حتی باهاش بازیم کردن من تا حالا نشنیدم وقتی کنسولی در دست عموم قرار بگیره بعدا" شکل ظاهریش عوض بشه ...
اسم که دیگه معلومه نینتندو به چه کسایی و چرا شلیک می کنه
لا اقل NDSI رو توی اسم تاپیک میزاشتی ! با این اسم بعضیا حتی توی تاپیک هم نمیان :D

alireza.k

کاربر سایت
Jun 27, 2008
6
20081002_camera01.jpg

نگاهی به DSi ویدیو:
http://cnettv.cnet.com/2001-1_53-500...ml?tag=nl.e775

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر