PSP Custom Firmware 3.95 GEN Released ( نحوه ی نصب ، سوالات ، مشکلات )

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
سلام دوستان .
بالاخره نسخه ی 3.95 توسط سایت GEN ( یکی از اعضای سایت ) هک شد و Custom Firmware اش اومد .

ابتدا خود CFW رو از اینجا دانلود کنید :

Code:
http://www.consolespot.net/psp/Custom_Firmware_395_GEN.zip
این نسخه رو میتونید روی PSP Slim و معمولی با ورژن 3.71M33 و یا بالاتر نصب کنید .
فایل بالا رو Extract کنید و پوشه ی PSP و seplugins رو از درون این فایل به شاخه ی اصلی مموری کارد کپی کنید .
از درون PSP برنامه ی مربوط به آپدیت رو اجرا کنید ، دکمه ی X رو بزنید و بعد از اتمام مراحل نصب دکمه ی X رو حتما بزنید ، وگرنه با Brick مواجه خواهید شد .

نکته : اگر شارژ دستگاه زیر 50 درصد هست و با پیغام کمبود شارژ مواجه شدید ، قبل از اجرای برنامه ی آپدیت ، دکمه های L + مثلث رو نگه دارید تا بتونید ادامه ی نصب رو انجام بدید .

تغییرات و اطلاعات بیشتر در مورد این نسخه :
Code:
- Kernel updated to 3.95 (new nids, patches etc.).
- Option added in recovery to choose between VSHMenu and in-XMB recovery.
- Option added in recovery to choose between Sony, GEN and M33 network update modes.

Extra information:
- Pressing L-Trigger + Triangle whilst you start the GEN installer, will later disable Sony's 50% battery check.
- All reported bugs for the Phat (including pops) have now been fixed. Pops was indeed a memory issue, and not a problem with the patches, as some stated.

Popsloader:
- Added support to run in the 3.95 kernel, copy seplugins to the root of your memorystick, add to 'pops.txt' and enable in recovery.

آخرین ویرایش:

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
خواهش می کنم احسان عزیز :love: .
دوستان این هم خود 3.95GEN برای اونایی که 395.PBP رو از قبل داشتن :
Code:
http://rapidshare.com/files/119569380/PSP.395.GEN.rar

D3sTiNY

کاربر سایت
May 30, 2007
30
از اساتید گرامی یک سوال داشتم,من 3.90 M33 دارم رو PSP خودم که Fat هستش و با کرنل 1.50 که 2 تای این رو Dark-Alex هک کرده.بنظرتون اینا بهتر از Dark-Alex هست ؟ می شه فریمور 3.90 M33 Dark-Alex رو آپگرید کرد به این؟ چون من تا حالا فریموری جز فریمور های هک شده Dark-Alex نریختم.

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
از اساتید گرامی یک سوال داشتم,من 3.90 M33 دارم رو PSP خودم که Fat هستش و با کرنل 1.50 که 2 تای این رو Dark-Alex هک کرده.بنظرتون اینا بهتر از Dark-Alex هست ؟ می شه فریمور 3.90 M33 Dark-Alex رو آپگرید کرد به این؟ چون من تا حالا فریموری جز فریمور های هک شده Dark-Alex نریختم.

نمیشه گفت چون دارک الکس داده بهتره یا بدتر FW رو سونی میده هکر ها هم هک
شما میتونی به 3.95 اپ کنی چون اگر انتوری حساب کنی الان باید دنباله 3.90 gen باشی:biggrin1:
این نسخه رو میتونید روی PSP Slim و معمولی با ورژن 3.71M33 و یا بالاتر نصب کنید

MHPdesign

کاربر سایت
Aug 27, 2007
29
من دفعه ی اولم هست که می خوام آپدیت کنم ( 3.80m33 دارم ) . میخواستم بدونم تو این فایل دانلودی که شما دادین یه فایل 395.pbp هم هست . اونو باید چکار کنم ؟ میشه کامل توضیح بدین . من هیچی بلد نیستم ...

big boss

کاربر سایت
Jul 17, 2006
88
سلام
من یه اسلیم دارم که تا حالا کپی خور نشده
ورژنش هم 3.8 هستش ، من هم می تونم اینو نصب کنم
یا فقط اون دستگاههایی که کپی خور شدن می تونن
نسخه 3.95 رو نصب کنن
لطفا دقیق راهنماییم کنید
ممنونم

BAYERN

کاربر سایت
Aug 19, 2006
54
سلام
میشه بهتر راهنمایی کنید برای نصب .منظورتون از ریشه مموری چیه .در ضمن این Custom Firmware چه فرقی با اون Firmware قبلی داره و چه امکاناتی بهش اضافه شده

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
سلام
من یه اسلیم دارم که تا حالا کپی خور نشده
ورژنش هم 3.8 هستش ، من هم می تونم اینو نصب کنم
یا فقط اون دستگاههایی که کپی خور شدن می تونن
نسخه 3.95 رو نصب کنن
لطفا دقیق راهنماییم کنید
ممنونم
سلام
خیر دوست من باید حتما دستگاهت کپی خور شده باشه تا بتونی این فریمور و فریمور های هک شده ی قبلی رو نصب کنی
برای آموزش کپی خور کردن هم به تاپیک زیر::arrowd:
آموزش Dark_Alex's Universal Unbricker

سلام
میشه بهتر راهنمایی کنید برای نصب .منظورتون از ریشه مموری چیه .در ضمن این Custom Firmware چه فرقی با اون Firmware قبلی داره و چه امکاناتی بهش اضافه شده
منظور از ریشه ی مموری همون فولدر اصلی مموری هست که توش پوشه های ISO-PSP , ... وجود داره.
امکانات این فریمور رو ساسان تو پشت اول همیت تاپیک نوشته;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر