عرضه Resident Evil 5 در سال 2008 !؟!

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
سلام !

ديروز يكي از بهترين خبر هاي موجود براي طرفداران سري Resident Evil منتشر شرد . ديروز شركت عظيم Capcom برنامه سال مالي 2008 اعلام كرد كه در اين ليست سود حاصل از بازي ها فروخته شده . عملكرد مالي .خريد استوديو K2 و........... ذكر شده . در اين بين نكته جالب اين هست تاريخ عرضه بازي Resident Evil 5 در سال مالي 2008 تعيين شده است .نكته جالب ديگر عرضه بازي Bionic Commando در سال مالي 2008 است . البته هنوز امدن بازي در سال 2008 قطعي نشده دليل اين امر هم اين است كه سال مالي 2008 شركت Capcom در 31 مارچ 2009 به اتمام ميرسد . اما معلوم شد كه اين بازي مطمئنا در تابستان و پاييز 2009 عرضه نخواهد شد . و البته طبق سنت Capcom احتمال عرضه بازي در اكتبر بسيار زياد است .

nocav8.jpg

موفق باشيد !!​
http://ir.capcom.co.jp/english/data/pdf/fy2008a.pdf

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
به به می بینم کاپکام داره راه EA بزرگ رو در پیش میگره و بیشتر به $ فکر میکنه (البته قلبا خوشحال میشم که 2008 بیاد اما نه دیگه به این شکل) یعنی خزانه داری کاپکام اینقدر وضعش بد شده که RE5 که باید در همه جا 2009 RS خرده بیاد رو سال مالی 2008 حساب بشه. امیدوارم کیفیت رو فدای کمیت نکنند .

آخرین ویرایش:

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
امیر کاملا خبر رو تایید میکنه :D از اول هم قرار بود 2008 بیاد :D شما مطمئن باش امسال میاد ، احتمالا تو همین تریلر 31 May تاریخ انتشارش معلوم میشه !
پ.ن : اگه رفت برا 2009 من به مدت یک ماه امضا و آواتار سم فیشر میزارم :D

silent_hill54

کاربر سایت
Jan 6, 2008
913
هر وقت گفتن فردا یا هفته ی آینده میاد من خوشحال میشم اما چند ماهه دیگه....................
من کلا آدم کم صبری هستم. نمیتونم صبر کنم:biggrin1:

MetalGearSolid4

کاربر سایت
May 11, 2008
266
نام
بهاره
خبر خیلی خوبی بود، این دستای کریس چی گندست:biggrin1:
من فکر کنم دستای کریس از دستای اون یارو کرازر هم گنده تر باشه :laughing:
من می خوام یه تایپک درست کنم چرا نمیشه ؟؟؟؟ دیوونه شدم!

آخرین ویرایش:

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
خبر خیلی خوبی بود، این دستای کریس چی گندست:biggrin1:
من فکر کنم دستای کریس از دستای اون یارو کرازر هم گنده تر باشه :laughing:
من می خوام یه تایپک درست کنم چرا نمیشه ؟؟؟؟ دیوونه شدم!
فکر کنم توی این چند وقت که نبوده کریس حسابی خورد و خوراکش به راه بوده که تونست این همه خونی که توی remake از دست داد اینجا جبران کنه، البته نه دیگه در حد جک کراوزر :biggrin1: جک غولی بود جلوی لیون!
برای درست کردن تاپیک باید بری صفحه انجمنی که میخواهی اونجا بر روی موضوع جدید کلیک کن و موضع و متن رو وارد کن و در نهایت ارسال .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر