اطلاعاتی از DEMO بازی HAZE

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
DEMO بازی HAZE با حجم 1.5 GB دیروز در PSN قرار گرفت.این Demo را میتوان در دو حالت single player campaign mode و online and offline co-op با قابلیت انجام بازی تا چهار نفر انجام داد.بازی در مرحله jungle level که سال پیش Game play آن بنمایش درآمد انجام میشود.رنگ بندی و افکت های بازی تقریبا خوب کار شده.بازی با 30 فریم اجرا میشود که ممکن هست در بعضی از صحنه ها با افت فریم مواجه بشید.
صداگذاری بازی خیلی ضعیف کار شده و مثل اینکه کار قابل قبولی نیست.
e9xd37.jpg

آخرین ویرایش:

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
FREE RADICAL با نشون دادن یک دمو CG چند سال پیش این بازی رو معرفی کرد.کیفیت این دمو که CG بودنش اعلام نشده بود به حدی بود که مثلا مجله بازیرایانه گرافیک دمو رو به راحتی قابل رقابت با دموی KILLZONE2 که اونهم بعدا مشخص شد که CG بوده برابر دونست!

با اضافه شدن این بازی به لیست بازیهای انحصاری کنسول سونی (حالا زمانی یا غیر زمانی) به لیست نسبتا بلند بالای دموهای FAKE این کنسول یک عنوان دیگه اضافه شد.البته گرافیک بازی به هیچ وجه بد نیست ولی کافیه این گرافیک رو با اون دموی جنجالی مقایسه کنید تا متوجه منظور من بشید.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
FREE RADICAL با نشون دادن یک دمو CG چند سال پیش این بازی رو معرفی کرد.کیفیت این دمو که CG بودنش اعلام نشده بود به حدی بود که مثلا مجله بازیرایانه گرافیک دمو رو به راحتی قابل رقابت با دموی KILLZONE2 که اونهم بعدا مشخص شد که CG بوده برابر دونست!

با اضافه شدن این بازی به لیست بازیهای انحصاری کنسول سونی (حالا زمانی یا غیر زمانی) به لیست نسبتا بلند بالای دموهای FAKE این کنسول یک عنوان دیگه اضافه شد.البته گرافیک بازی به هیچ وجه بد نیست ولی کافیه این گرافیک رو با اون دموی جنجالی مقایسه کنید تا متوجه منظور من بشید.
KINDMAN جون کلا "قبله عالم" بعضی وقتا نظرهای جالبی میده :biggrin1:. چند وقت پیش با دوست عزیزم مهدی سر این بازی بحث داشتیم و طبق معمول همیشه نظرمون مشترک بود مثل اینکه درست از آب در امد!. با این حال که هیچ وقت جرات نکردیم تو تاپیکش بگیم ولی مثل اینکه خود بخود موضوع داره روشن میشه ;).

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,042
نام
نیما
از نظر گرافیکی خوبه ، ولی عالی نیست ... البته انفجارها ، آتش و دود خیلی خوبه .

Gameplay و جو بازی شباهت خیلی خیلی خیلی زیادی به HALO داره . یعنی اگه به اسم و گرافیک بازی توجه نکنی فکر میکنی داری HALO بازی میکنی !!!

صدا گذاری زیاد توجه نمیکنم ، ولی کلا جالب نبود .

فریم 30 بنظر میاد ، رزولوشن 720p و Anti Aliasing هم 2X .

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
دوستان البته ما در حد دوستان اطلاعات عمومی نداریم!!!
ب ه عنوان یک نظر معمولی می گم!
من گیم پلی این رو اولین بار از پی ام سی دیدم تا اینکه توی بازی رایانه شماره همین ماه یا ماه پیش دیدم!
در کل به نظر من جالب نیومد با اون تعریف ها و تمجید ها!
آتیشش مسخرست یعنی اصلا افکتش به اتیش نمی خوره(می زنه ولی نه خیلی به نظر مال جی تی ای از این خیلی قوی تره)! ولی دودش باز خوب بود!ولی آتیشش اصلا!
مخصوصا چیززی که منفجر میشه!!!
در کل امتیازه بالایی انتظارش و فکر نکنم بکشه!

A R A S H

کاربر سایت
Nov 1, 2006
390
در کل چیزی که باعث معروف شدن این بازی شد ناشرش یوبی سافت بود که کل این ناشر فقط وابسته به عنوانهای فوق العاده یوبی سافت مونترال هستند

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,042
نام
نیما
ببخشید شما یا کسایی که بازیو بررسی می کنند از کجا aa رو تشخیص میدن ؟

شما مثلا میدونی که بازی های PS2 اصلا AA ندارن و یا بازیهای PC رو میتونی AA رو تعیین کنی که 0 باشه یا 2X یا 4X ...

خب مثلا همین HAZE رو که من دیدم به هیچ وجه با بازی مثل GOD OF WAR 2 ( که اونم روی PS3 و در حالت HD بازی میکنم ) و یا یک بازی PC که AA نذاشتم ، یکی نیست و از اینا بهتره .
از اونور هم مثل یک بازی PC با AA 4X نیست !

در نتیجه وقتی بین این دو میشه باید 2x باشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر