فروش دمو قابل بازي گاد اف وار 2

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
Rating - 92.9%
13   1   0
سلام دوستان

Demo God Of War 2 رسیده دستم از دوستان اگه کسی تمایل واسه خرید ابن بازی رو داره
مبلغ 2000 تومان ( هزینه دی وی دی و باکث شات + هزینه پست ) به شماره حساب زیر واریز کنید و فیش رو اسکن کنید + آدرس محل سکونت رو به ایمیل reza_mgs3@yahoo.com ارسال کنید
در ضمن کلیه دی وی دی ها تست شده و با باکث شات ( عکس روی جلد ) تحویل شما داده می شود

شماره حساب : 0301051077006 سپهر بانک صادرات به اسم میلاد حسنی صالح

مهلت واریز وجه تا روز پنجشنبه 3/12/85 می باشد و عصر پنجنشبه دی وی دی ها به آدرس های داده شده ارسال می شود و در صورت استقبال دوستان مهلت واریز وجه تمدید می گردد

باتشکر رضا

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
Rating - 92.9%
13   1   0
دوستان پم دادن می گن کیفیتش چطوره ؟

تریلر کیفیت داره دمو که کیفیت نداره :)

تریلر به قسمت های ضیط شده گیم پلی بازی و فیلم های وسط بازی می گن تریلر اما دمو

نسخه دمو نسخه ای است که شرکت سازنده می یاد قیل از بیرون دادن نسخه کامل بازی نسخه ای می ده بیرون که می تونین مقداری از بازی رو بازی کنید و فقط واسه تماشا کردن یا ویدیو نیست:)

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
Rating - 0%
0   0   0
demo به چه دردی میخوره اگه خود بازیش اومده 10000 تومن میخرم :cool:
از اون حرف ها بود ها کسی که بازی رو دوست داشته باشهاین حرف رو نمیزنه تا عرضه بازی مونده با دموی ابل بازی میتونی قبل از عرضه بازی یکم از بازی رو انجام بدی
mgs جان شما بهتر بود میگفتی که دمو قابل بازی playbaleتا سوء تفاهم برای بچه ها پیش نیاد

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
Rating - 92.9%
13   1   0
از اون حرف ها بود ها کسی که بازی رو دوست داشته باشهاین حرف رو نمیزنه تا عرضه بازی مونده با دموی ابل بازی میتونی قبل از عرضه بازی یکم از بازی رو انجام بدی
mgs جان شما بهتر بود میگفتی که دمو قابل بازی playbaleتا سوء تفاهم برای بچه ها پیش نیاد

دوسته عزیز والا من تا حالا دمویی ندیدم که نشه بازی کرد فکر کنم اینجا خیلی ها تفاوت تریلر و دمو رو نمی دونن من در بالا توضیح دادم حالا هر کس خواست میل خودشه من نه قیمت بالایی گفتم که واسه دوستان صرف نکنه نه اینکه خواستم سره کسی کلاه بزارم در هر صورت میله خودتونه....

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
Rating - 0%
0   0   0
دوسته عزیز والا من تا حالا دمویی ندیدم که نشه بازی کرد فکر کنم اینجا خیلی ها تفاوت تریلر و دمو رو نمی دونن من در بالا توضیح دادم حالا هر کس خواست میل خودشه من نه قیمت بالایی گفتم که واسه دوستان صرف نکنه نه اینکه خواستم سره کسی کلاه بزارم در هر صورت میله خودتونه....
من ps2 ندارم ولی god of war 1 رو بازی کردم و منتظر god of war 2 هستم به نظر من قیمت خوبه من هم دمو قابل بازی رو گفتم چون بعضی ها اشتباه میگیرن و این خیلی بده که تفاوت دمو و تریلر رو کسی نداره

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
Rating - 0%
0   0   0
دوستان رضا برای من فردا میفرسته ;)
حتما بخرید بابا 2000 تومن که پولی نیست مطمئن باشید رضا جان خیلی به خودش زحمت داده و به فکر شما بوده اذیت نکنید حتما بخرید می ارزه بابا تا اومدن بازی سرپامون نگه میداره;)
برای بازی هم یه فکرایی با رضا داریم به زودی میرسونیم دست شما:love:

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
Rating - 92.9%
13   1   0
در ضمن حسام می گفت باکث شات نزن واسشون یا اینکه قیمت رو ببر بالاتر اما من اینکارو نکردم که بیشتر خریداری شه اما انگار نه انگار خداییش هیچ سودی واسم نداره اگه سفارش کم باشه دیگه نمی تونم دی وی دی عمده بخرم و عکس ها رو هم عمده کپی کنم واسه باکث شاتشون مجبور می شم قیمت رو برسونم به 2500 که صرف کنه حالا میله خودتونه!!!!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
Rating - 0%
0   0   0
رضا افتادی به پی سی؟:)
خب کسی نمیخواد دیگه:-"
راستی رضا این کسی اینجا تریلر نمیخره
58.gif

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
Rating - 0%
0   0   0
امین دمو قابل بازیه حدود 1 ساعت بازیه تریلر چیه ولی خدایی اونطور که رضا تعریف میکنه
اند بازیه واقعا جای تاسف داره که هیچ کدومتون نمیخرید :confused: یعنی 2000 تومن انقدر ارزش داره بابا بدید بشینید حال کنید:-"

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
Rating - 100%
2   0   0
درود
من میخواااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام
چند ساعت میتونی بازی کنی :biggrin1:
اقا بگو چه کار باید بکنم . همین امشب میخوام .

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
Rating - 100%
1   0   0
امین دمو قابل بازیه حدود 1 ساعت بازیه تریلر چیه ولی خدایی اونطور که رضا تعریف میکنه
اند بازیه واقعا جای تاسف داره که هیچ کدومتون نمیخرید :confused: یعنی 2000 تومن انقدر ارزش داره بابا بدید بشینید حال کنید:-"

مشکل پول نیست عزیز
الان اگه این بازی رو بگیریم مزه بازی کامل از بین میره دیگه حال نمیده که:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر