GamePad

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
دوستان یدونه دسته خوب که خیلی شبیه دسته 360 باشه معرفی کنین در ضمن به علت کار در گیم نت لطفا چیزی باشه که نیاز به نصب نداشته باشه و اذیت نکنه

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
کی میگه جنسای بهتر نیست؟
logitech chillstream تازه فنم داره البته نمیدونم ارزش داره تو گیم نت استفاده شه یا نه من که تو خونه استفاده میکنم خیلیم راضیم تازه فراسو فقط تو فوتبال جواب میده و تو بازی ماشینم نصفه نیمه

apadana.1001

کاربر سایت
Sep 2, 2007
96
نام
محسن
با سلام خدمت تمامی دوستان
من می خوام برای کامپیوترم یه جفت دسته یا همون game pad بگیرم . طبق تحقیقاتی که انجام دادم متوجه شدم که دسته های xbox 360 و دسته های logitech chillstream خیلی خوبن .
میخواستم بپرسم کسی قیمت این دسته ها رو داره ؟؟؟
البته من دسته های سیم دار نیاز دارم .
اگر بدم آقا پیام از اون ور برام یه جفت دسته xbox360 بیاره ارزون تر برام تماموم میشه ؟؟؟
ممنون میشم کمکم کنید
با تشکر

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
کی میگه جنسای بهتر نیست؟
logitech chillstream تازه فنم داره البته نمیدونم ارزش داره تو گیم نت استفاده شه یا نه من که تو خونه استفاده میکنم خیلیم راضیم تازه فراسو فقط تو فوتبال جواب میده و تو بازی ماشینم نصفه نیمه
پسر خوب من خودم چیل استریم دارم...
اما واسه استفاده تو گیم نت ایشون خواست که واسه کارکرد چیل استریم باید درایور پیم پدهای XUSB مایکروسافت نصب باشه. بعید میدونم گیم نت ها انقدر گل شده باشن...
باتشکر...

apadana.1001

کاربر سایت
Sep 2, 2007
96
نام
محسن
با سلام
دوستان نظر شما درباری ی گیم پد های فراسو ، مدلهای 660 یا 666 چیه ؟؟؟
من برای بازی های فوتبال و ماشین می خوام این دسته رو بگیرم . به نظر شما جواب میده ؟؟ (یعنی مشکلی نداره ؟؟؟)
آخه الان دارم با این دسته های چینی مزخرف بازی می کنم و مشکلی هم ندارم ولی این مدلهای فراسو علاوه براینکه قیمت مناسبی دارن و گارانتی یک ساله ، شکل دسته های xbox360 هم هستن .
ممنون میشم راهنمایی دقیق کنید .
اینم لینکشون
666 و 660
با تشکر

Ali_VDO

کاربر سایت
Feb 24, 2008
440
من دارم .
فقط و فقط و فقط و فقطهای دیگر بدرد PES میخوره . :)
حتی تنظیم دکمه هاش از دسته چینی 4 تومنی بد تره . برو یه چینی دیگه بخر باقیشو بذار جیبت یا از بین چیل یا دسته ایکس باکس یکی رو انتخاب کن .
باهاش نمی تونی حتی فیفا بازی کنی . برای خریدش هم اصلا طرف پایتخت اونجاها نرو ! جون تو یه روز کل پایتخت رو گشتم اصلا گیم پد فراسو نداشتن حتی یکی ! آخرش تلفنی سفارش دادم بی انصاف 5 تومن پول پیک گرفت معلوم نیست فروشگاهش کدوم گوریه ! اونم ساعت 10 شب آوردن .
من که راضیم ولی فقط تو PES . باهاش ماریو نمی تونی بزنی !!!!! دایورش بجای بهتر کردن گند میزنه ! پشتیبانی هم من صحبت کردم فقط میگن بیا برات عوض می کنیم یکی نیست بگه اینا از بیخ مورد دارن . ایرانه دیگه .
امیدوارم به جوابت رسیده باشی و مثل من تو دام این نامزدای ایرانی صفت نیوفتی .( که جنس چینی آشغال رو ریمارک می کنن ) من که دسـ(ـتـ)مال کاغذی ازشون نمی گیرم . خلاصه از من گفتن بود .
این آقای سوپرMHR ( اسم کوچیکو نمی دونم ) به ما pinnacle رو یاد نداد که چه جوری دسته رو ست کنم .

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
این آقای سوپرMHR ( اسم کوچیکو نمی دونم ) به ما pinnacle رو یاد نداد که چه جوری دسته رو ست کنم .
محمد حسین
ببین Pinnacle چیزی نیست که من بخوام یاد بدم! خیلی وقت پیش کار کردم و دیدم به دردم نخورد پاکش کردم. خوب برو Help اش رو ببین!
خداروشکر سایتشون یه Forum هم در راه خدا احداث کردن برای مشکلات...
کارکرد سختی هم نداره خیلی.
هر دکمه رو به یه دکمه توی کیبورد اختصاص میدی و حله دیگه...
....

MooRy

کاربر سایت
Apr 19, 2009
131
نام
morteza
دوستان من بالاخره بعد کلی تلاش تونستم (حدود دو ماه قبل) یه Xbox 360 wired controller بگیرم خیلی خیلی عالیه اگه تبلیغ نمیشه اسم مغازه اش رو تو یه پست می گم:cheesygri:cheesygri:cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر