درخواست نرم افزار هاي كاربردي

Iommi

کاربر سایت
Feb 25, 2007
35
نام
Mobin.K
سلام!
يه برنامه ميخواستم معرفي كنين كه بشه توش چنتا فولدر معرفي كرد و شروع كنه عكساي اون فولدر هارو نمايش بده، چون عكساي من همش تو فولدر هاي مختلفه و با روش هايي كه من بلتم خيلي سخته.
اگه هم راهي با نرم افزار هاي رايج بلديد كه بشه اين كارو كرد هم دمتون غيژ.

مشکل منم همینه...خیلی برنامه استفاده کردم که بشه این کارو کرد ولی....
Pro Pic Viewer - Acdsee - Nero Photo Snap - Photo Viewrer , .... که این هیچ کدوم این کارو نمیکنن !....
ولی با Webshot به نظرم میتونی اون پوشه رو ADD کنی و زیر پوشه هاشو نشون میده و بعد .... که یه ذره راحت تره .
_________
ولی من در کل این روشو انجام میدم :-" .......رو پوشه اصلیه ی کلیک راست کن بعد سرچو بزن و بنویس JPG.* بعد 2 ساعت بذار سرچ بشه و هر چی عکس تو اون پوشه و زیر پوشه هاش هست پیدا میکنه و کناره لیستش اسمه همه ی اون فایهارو مینویسه که میتونی از بالا به نرنیب ببینیشون...... و یا علی مدد... :-" :-"
ولی یه برنامم که این کارو بکنه حتما از این الگوریتم باید استفاده کنه و مدت زمانش با کاره بالا نسبتا یکیه.

بابا یک فلش مموری برادرم خریده که هم فیلم پخش میکنه هم ترانه سایتش هم بالا گذاشتم. چند تا فیلم با پسوند Avi هم به عنوان نمونه توش هست که نشون میده اما ولی وقتی من فایل با همین پسوند میریزم توش نشون نمیده. بحث هم در مورد دوربین نیست.
در ضمن وقتی می خوام فایلهای avi رو نگاه کنم فقط صدا میاد فیلم چیزی نشون داده نمیشه این مشکل چند روزی به وجود اومده. اینم بگید چکار کنم.

منم اول مشکلتو داشتم مثلا با Media Player فایلهای AVI دستگاهمو نشون نمیده ولی با برنامه ی فقیر ! ACDSEE ( ورژن 8..9) نشون میده ! :-" .......اینم یه امتحانی بکن ....
ولی باید دستگاهت یه CD داشته باشه که حتما Player داره.....اونو نصب کنی باید دیگه نشون بده !..

همچنین بگید چطور می شه از فیلم عکس گرفت؟

دکمه ی Scroll Lock رو کیبوردتو روشن کن ..... بعد اون فیلمی که داری میبینی مثلا با مدیا پلیر فول اسکرین کن و دکمه ی Print Screen رو از رو کیبوردت بزن......این کار از اون صفحه یا فیلم عکس میگیره ... بعد برو برنامه ی Paint ویندوز و باز کن و ctrl + v یا از منوی ادیت Paste رو بزن که عکسه تو حافظه ی کلیپ بردو بیاره تو Paint و بعد Save اش کن...
-----
یا یه کار دیگم میتونی بکنی : برنامه ی Power DVD رو بریز و کنار دکمه ی Play ... یه دکمه داره که عکسه یه دوربینه اونو بزن و عکس میگیره از فیلم برات و تو My Document میریزه ...
;)

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
این همه برنامه دیدن عکس! یکیش نمیتونه عکسای 2تا فولدر رو نشون بده؟! با پیکاسا هم نتونستم.
البته تو Timelineاش یه جورایی شد ولی نمیدونم چرا با Shortcut های خودش مشکل داره, space نمیره تو فولدر بعدی.
بابا یکی یه برنامه معرفی کنه!

!

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
این همه برنامه دیدن عکس! یکیش نمیتونه عکسای 2تا فولدر رو نشون بده؟! با پیکاسا هم نتونستم.
البته تو Timelineاش یه جورایی شد ولی نمیدونم چرا با Shortcut های خودش مشکل داره, space نمیره تو فولدر بعدی.
بابا یکی یه برنامه معرفی کنه!

!
میخوای خودم بنویسم :biggrin1: :biggrin1:

راستی برای عکس گرفتن از فیلم میتونی تو برنامه مدیا پلیر کلید های CTRL+I رو بزنی ;) ;)

این یکی خیلی بدردم خورد :biggrin1:

Green_Colorz_PDT_02.gif
Green_Colorz_PDT_02.gif
Green_Colorz_PDT_02.gif
Green_Colorz_PDT_01.gif
Green_Colorz_PDT_06.gif

آخرین ویرایش:

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
دکی جون
خودم تو فکرشم, بهتر از دانلود 20تا برنامه و تست و ... هست.
فقط مساله اینه که Picasa و Media Center یه Transition قشنگ برای رفتن از یه عکس به عکس بعدی دارن که فک کنم نوشتن اون سخت باشه.
ولی با این VS های امروزی, نوشتن این برنامه کار سختی نیست, یکم دیگه طول بکشه و پیداش نکنم, دست به کار میشم.
: )

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
دکی جون
خودم تو فکرشم, بهتر از دانلود 20تا برنامه و تست و ... هست.
فقط مساله اینه که Picasa و Media Center یه Transition قشنگ برای رفتن از یه عکس به عکس بعدی دارن که فک کنم نوشتن اون سخت باشه.
ولی با این VS های امروزی, نوشتن این برنامه کار سختی نیست, یکم دیگه طول بکشه و پیداش نکنم, دست به کار میشم.
: )
والله من الان به ACDSEE 8 یه نگاهی کردم دیدم همه این کارهایی که تو میخوای رو به راحتی انجام میده
تعجب کردم که نرم افزار هایی به این بزرگی مگه میشه این مشکل رو داشته باشن
حتما نرم افزار های دیگه هم همینطورن
یه سری به ACDSEE بزن

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
قربونه دکی!
من نسخه 7 رو دارم, الساعه 8 رو میگیرم و فرمایش رو تست میکنم, اونم از نوع 84اش!

Wiiرایش: نسخه 8گیرم نیومد, اومدم 9 رو بگیرم دیدم 3تا نسخه داره, کدومو بگیرم؟
یه سوال دیگه, میشه با ACDSEE یاد بدی چطوری میشه اون کاری که من میخواستم انجام بدم رو انجام داد؟ میسی!
راستی ترجیحا نسخه ای باشه که کرکش گیر بیاد!

Wiiرایش نسخه دوم (Vista ready):
تو این ACDSEE یه گزینه پیدا کردم, دور از جون, میگفت ALL SUBFOLDERS AND FILES رو برای هر چی که مشخص کنی میاره, این به کاره من نمیاد, من میخوام یه سری فولدر رو جدا جدا بده بهش که الزاما یه جا نیستن. گفتم یه وقت وقتتتون گرفته نشه خدا نکرده. مرسی.

آخرین ویرایش:

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
قربونه دکی!
من نسخه 7 رو دارم, الساعه 8 رو میگیرم و فرمایش رو تست میکنم, اونم از نوع 84اش!

Wiiرایش: نسخه 8گیرم نیومد, اومدم 9 رو بگیرم دیدم 3تا نسخه داره, کدومو بگیرم؟
یه سوال دیگه, میشه با ACDSEE یاد بدی چطوری میشه اون کاری که من میخواستم انجام بدم رو انجام داد؟ میسی!
راستی ترجیحا نسخه ای باشه که کرکش گیر بیاد!
نیازی به دانلود نیست
حجمش زیاده اگه Dial-Up استفاده میکنی
ببین فکر کنم مشکلت اینه که تو روی عکس ها کلیک میکنی و ACDSEE عکستو بهت نشون میده ;)
خود ACDSEE رو باز کن
مشکل دیگه ای هم بود در خدمتیم :cool: :cool:
نگاه نکن به جای Show نوشتم کفش ها :-" :-" :-" :-" :-"
به جای نگه داشتن کلید CTRL میتونی بغل هر فولدر رو تیک بزنی
4e046x1.gif

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
بابا عجب رفقایی داریم و خبر نداریم!
کاش بشه جبران کنم.
--------------
فقط یه مشکلی هست اینه که باید تا فولدری بری که توش غکس داره, recursive عمل نمیکنه, مثلا اگه یه فولدر به اسمه A داشته باشی و توش 2تا فولدر به اسم های B و C باشه و داخل اونا عکس باشه, باید حتما B و C و انتخاب کنی, با انتخاب A, نمتونه تا نود های برگ بره و عکسای داخل زیر شاخه هارو پیدا کنه.
ولی باز همینی که فرمودی, خیلی عالی بود و تو همین نسخه 7 من هم هست.
------------------
حالا که بحث ACDSEE داغه من یه سوال دیگه هم بپرسم شاید اساتید بدونن.
تو Laptop وقتی از Transition Effect ها برای حرکت بین عکسا استفاده میکنم, فقط یه ثانیه یه صفحه سیاه میبینم ولی تو Desktop PC همه transition هارو نشون میده, فک میکنین از چی باشه؟ از DirectDraw؟ آخه بازیای 2D رو خوب نشون میده (اکثرشون با DirectDraw هستن).
مرسی.

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
بابا عجب رفقایی داریم و خبر نداریم!
کاش بشه جبران کنم.
:cool: :cool: :cool:

فقط یه مشکلی هست اینه که باید تا فولدری بری که توش غکس داره, recursive عمل نمیکنه, مثلا اگه یه فولدر به اسمه A داشته باشی و توش 2تا فولدر به اسم های B و C باشه و داخل اونا عکس باشه, باید حتما B و C و انتخاب کنی, با انتخاب A, نمتونه تا نود های برگ بره و عکسای داخل زیر شاخه هارو پیدا کنه.
ولی باز همینی که فرمودی, خیلی عالی بود و تو همین نسخه 7 من هم هست.
از منوی تولز Configure slide show رو بزن (همونطور که گفتم این مربوط به تنظیمات میشه)
برو به تب File selection و به جای All media in current folder این رو انتخاب کن All media in current folder and subfolders
این اون پوشه ای که انتخابه با تمام زیر پوشه هاش نشون میده ;)

در مورد سوال دومت هم نمیتونم کمکی کنم :( (تو هم کشتی ما رو با این لپ تاپت :cheesygri )

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
آقا عرض شد که, با اون روش هم به صورت Recursive عمل نمیکنه, شما اینطوری سوال بنده رو اگه خواستید تست بفرمایید: یه فولدر بسازید, توش یه سری عکس بریزید حالا این فولدر رو داخل یه فولدر دیگه بزارید. حالا این فولدر بیرونی رو تو ACDSEE به همون روش کفشی! ADD کنید و نتیجه رو سمت راست ببینید.
-----------------
برای اون قسمت سوالم که Tranistion ها بود, تو سایت ACDSEE جوابش رو یافتم, بیشتر با کارت گرافیک های on board شرکت Intel این مشکل بوجود میاد که با صفر کردن Hardware Acceleration این مشکل مرتفع شد.
زلدا یا لینک یا اصلا Hyrul

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
آقا عرض شد که, با اون روش هم به صورت Recursive عمل نمیکنه, شما اینطوری سوال بنده رو اگه خواستید تست بفرمایید: یه فولدر بسازید, توش یه سری عکس بریزید حالا این فولدر رو داخل یه فولدر دیگه بزارید. حالا این فولدر بیرونی رو تو ACDSEE به همون روش کفشی! ADD کنید و نتیجه رو سمت راست ببینید.
تست کردم قبل از اینکه بهت بگم :confused:
مگه نمیخوای عکسهای ساب فولدر ها رو هم ببینی؟
خوب دیگه اسمش روشه اصلا:confused:
All media in current folder and sub folders

پ.ن.: بهتره اگه مشکلی هست باز بریم تو تاپیک مشکلات نرم افزاری چون یواش یواش تاپیک داره خراب میشه ;)

alikarimi

کاربر سایت
Apr 14, 2006
356
نام
علی
سلام
لطفـا یه نرم افزار بزارید که کارش مثل وی سی دی کاتر باشه
مثلآ من الان یه فیلم گرفتم میخوام بعضی از قسمت هاشا ببرم
حالا فرمتشم ویدئو کلیپ هست و نمیشه با نرم افزار مووی میکر خود ویندوز درستش کرد و ارور میده
لطفآ یه نرم افزار کم حجم بزارید که کارش هم فقط این باشه و چند کاره و سخت نباشه
در ضمن از راپید یا فایل فکتوری نزارید که نمیتونم بگیرمشون
مثل نرم افزار چند ص قبل که خواسته بودم برای بالا بردن سرعت ویندوز که با راپید و ... بود و نتونستم بگیرمشون:(

Dante Is Alive

کاربر سایت
Jul 8, 2006
1,573
نام
ســـعــــيــــــد
دكي من تركوندم اين قدر نسخه برام پيچيدي ... اينبار ميشه يه Emule برام رديف كني ؟
آخرين ورژن باشه بعدشم خواهشا" سريال نخواد ...

خيليم اردات داريما ...:love:

Iommi

کاربر سایت
Feb 25, 2007
35
نام
Mobin.K
سلام.....

یه برنامه ی کم حجم میخواستم که برام ویدیو و کلیپ و MP3 سرچ کنه بعد بشه باش دانلود کرد....
مثل تو سرچش بزنی Elvis بره 2 ساعت بگرده و کلیپ یا لایو از Elvis پیدا کنه :-" :-"
فقط تورنتی نباشه که خیلی ایراد داره...
یه چیز تو مابه های FaveZio ...
مرسی ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر