Assassin Creed:Trivia|پست اول حتما خوانده شود Spoiler Warning*|

نقش مطالب این تاپیک در بهبود اطلاعات شما از داستان AC

• زیاد

رای‌ها: 216 74.2%
  • متوسط

رای‌ها: 44 15.1%
  • کم

رای‌ها: 13 4.5%
  • هیچ

رای‌ها: 18 6.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    291

heavy metal

کاربر سایت
Aug 24, 2008
237
نام
احمد
يه نكته اي تو brotherhood ديدم گفتم بگم بد نيست. وقتي پازل subject16 رو تموم ميكنيد يه trophy ميگيريد كه توش به صورت مورث نوشته شده(اسم trophy رو ميگم)ترجمه متن مورث ميشه I am alive يعني من زنده هستم كه نشون ميده subject 16 زندست.ولي پيشنهاد ميكنم دوستان يه سري تحقيقات در مورد ايلومناتي(Illuminati) و نظم نوين جهاني(new world order)انجام بدن تا بيشتر به نشانه هاي موجود در اين بازي پي ببرن.چون موضوع پيچيده اي است و من هم اصلا حال تايپ كردن ندارم و ربطش به اين بازي به صورت مستقيم نيست چيزي نمينويسم.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بچه ها یه جا با دزموندیم روح اتزیو رو میبینیم دزموند میگه اتزیو بعد از جنگ هم تو مونتریجیونی میاد ولی برای چی
من تو بازی ندیدم اتزیو برگرده شاید اون علامت هرم رو فقط زذه و رفته!!!

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
خب دوستان با اجازه آقا صادق گل چندتا بیوگرافی کوتاه از بعضی از شخصیتهای بازی رو قرار میدم.
اول از چزاره شروع میکنم:

نام:چزاره بورجیا
سال تولد:1475 یا 1476 میلادی
چزاره بورجیا فرزند رودریگو بورجیا و نام مادر وی بانو وانوتزا(Vanozza) است.
چزاره در نوجوانی درس حقوق را فرا آموخت و هنگامی که تنها 18 سال داشت به مقام کاردینال نایل آمد.در همین هنگام برادر بزرگتر وی,juan,که رودریگو او را بیشتر دوست داشت فرمانده ارشد نیروهای نظامی پاپ شده بود.
چزاره متوجه شد که زندگی اش به عنوان یک کاردینال به سمت بن بست خواهد رفت زیرا برادرش به زودی صاحب همه چیز میشود. چزاره میدانست که باید چه کار کند,juan باید میمرد.
در سال 1499 میلادی,juan مرده بود و چزاره فرمانده شده بود.
او با یکی از زنان سلطنتی فرانسه ازدواج کرد و همواره دوستی خود را با پادشاه فرانسه,لویی,حفظ می کرد.او همجنین دارای رابطه عشقی با خواهر خود Lucrezia Borgia نیز هست.
او با کمک نیروهای نظامی پادشاه فرانسه به سمت رومانیا(Romagna) لشگرکشی کرد.
خشونت چزاره در به دست آوردن قدرت بی نظیر بود.به عنوان مثال:هنگامی که وی شهر Faenza را فتح کرد حاکم محبوب و 17 ساله شهر,آستوره مانفردی,را به ارتش خود دعوت کرد.آستوره و چزاره با یکدیگر از نظر عقاید تفاهم داشتند اما آستوره تهدیدی برای چزاره بود زیرا وی بنا بر سلسله تبار خویش حاکم شهر بود به همین دلیل چزاره هنگام بازگشت به رم,آستوره و برادر کوجکترش را دست و پا بسته در رودخانه تیبر غرق کرد.
همچنین چزاره ثابت کرده بود که فرمانده لایقی است.او شهر اوربینو را با کمک پاپ بدون جنگ و خونریزی محاصره و تسخیر کرد.
چزاره همانند پدر خویش بسیار انسان خشن و خونخواری بود؛درسال 1503 رودریگو(که حال به مقام پاپ اعظم رسیده بود) تصمیم گرفت چزاره را مسموم کند.اما طی یک درگیری بین وی و چزاره,رودریگو توسط چزاره به زور مجبور به خوردن یکی از سیبهای مسمومی شد که میخواست با انها چزاره را مسموم کند,اینگونه بود که رودریگو بورجیا به وسیله پسر خویش کشته شد و چزاره نیز از مسمومیت نجات پیدا کرد.
داستان کشته شدن او توسط اتزیو نیز توسط دوستان نوشته شده است.

g_virus

کاربر سایت
Feb 11, 2007
353
نام
حسین
با سلام و درود فراوان ممنوم از اطلاعات شما از بازی فوق العاده زیبای ac:brotherhood میشه جواب معماهای subject 16 رو هم در اینجا قرار دهید و دسته اخر اینکه رابطه دکتر مصدق و کودتای 1332 با این بازی چیه؟ ممنونم اگه جواب منو بدهید. با تشکر فراوان :d

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
با سلام و درود فراوان ممنوم از اطلاعات شما از بازی فوق العاده زیبای ac:brotherhood میشه جواب معماهای subject 16 رو هم در اینجا قرار دهید و دسته اخر اینکه رابطه دکتر مصدق و کودتای 1332 با این بازی چیه؟ ممنونم اگه جواب منو بدهید. با تشکر فراوان :d
درود
جواب معماها رو میتونید از اینجا پیدا کنید:http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=36614

g_virus

کاربر سایت
Feb 11, 2007
353
نام
حسین
درود
جواب معماها رو میتونید از اینجا پیدا کنید:http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=36614
با سلام و درود ممنون از جواب شما دوست عزیز فقط یه مورد مونده در یکی از این معما ها عکس دکتر مصدق و کودتای سال 1332 است. به نظر شما این چه معنی داره؟ اگه کسی می دونه بگه تا از خماری در بیاییم و هدف سازندگان بازی رو از این کار بدونیم. با تشکر فراوان :x

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
سلام دوستان.
در مورد اینکه دوستان تو صفحه قبل گفتند ممکنه بازی تو شماره 3 تو زمان حال اتفاف بیفته میخواستم بگم من اصلا دلیل و لزومی نمی بینم که این اتفاق بیفته.درسته نقش دزمند مهمه و حتی میشه گفت نقش اول داستانه اما دزمند به نظر من آخر داستان رو رقم میزنه و به نوعی
فقط تمام کننده ی داستان است.از دزمند استفاده میشه تا جای Apple ها رو پیدا کنند فقط همین. و اگر تونستن جاشو پیدا کنند با قدرتی که این Apple ها داره به راحتی میتونن تمپلارها رو نابود کنند. از طرفی حتی اگر Ubisoft بتونه بازی رو به نحو احسن به زمان حال بیاره باز هم بسیاری از طرفدارشو از دست میده.

• Like
Reactions: ArianUndead

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
بالاخره من نفهمیدم پازل های subject 16 چندتاست !؟ یه جا نوشتید 20 تا یه جای دیگه آدرس 10 تاش رو گذاشتید !!
ضمنا ً آیا برای تمام کردن بازی الزاما ً باید اونها رو پیدا و حل کرد !؟

S.N.A

کاربر سایت
Mar 27, 2010
380
نام
Amir
بالاخره من نفهمیدم پازل های subject 16 چندتاست !؟ یه جا نوشتید 20 تا یه جای دیگه آدرس 10 تاش رو گذاشتید !!
ضمنا ً آیا برای تمام کردن بازی الزاما ً باید اونها رو پیدا و حل کرد !؟

خیر ربطی به تموم کردن بازی نداره و 10 تا بیشتر هم نیست ;) و جواباشونم می تونی اینجا پیدا کنی

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا

hosein_fisher

کاربر سایت
Sep 6, 2006
880
نام
حسین
مرسی از آریان عزیز بیوگرافی چزاره به پست اول اضافه شد(لینک شد)

ولي پيشنهاد ميكنم دوستان يه سري تحقيقات در مورد ايلومناتي(Illuminati) و نظم نوين جهاني(new world order)انجام بدن تا بيشتر به نشانه هاي موجود در اين بازي پي ببرن
میدونی دوست عزیز اون بحثی که شما میفرمایید همون new world order که اشاره میشه...یه بحث جدایی هست البته توی بازی بهش اشاره میشه منتها مطمئن نیستم یا نیستیم اون همونی هست که جرج بوش پدر توی مجلس سنای آمریکا ازش صحبت میکرد.بنابراین تا نسخه ی بعدی منتظر موندم تا ببینیم چی میشه
البته صحبت کردن درباره ی این بحث و ایلومیناتی فکر نمیکنم اینجا جای مناسبی براش باشه یا اصلا فضای خوبی برای اینجور بحث ها نیست چون قبلا یه تاپیکی در مورد علائم و نشانه ها زده شد که سرانجام خوشی نداشت و....(پس فعلا در این مورد بهتر بیخیال بشیم و بیشتر به داستان اصلی بازی و فرضیه ها و شخصیت ها و پازل ها و.... متمرکز شیم البته متوجه شدم که شما فقط پیشنهاد دادی که خودمون بریم دنبالش ولی ممکنه بعضی ها این درخواست رو بعدا بدن)

با سلام و درود ممنون از جواب شما دوست عزیز فقط یه مورد مونده در یکی از این معما ها عکس دکتر مصدق و کودتای سال 1332 است. به نظر شما این چه معنی داره؟ اگه کسی می دونه بگه تا از خماری در بیاییم و هدف سازندگان بازی رو از این کار بدونیم. با تشکر فراوان
به این اشاره داست که چه طور تمپلار ها با استفاده از انقلاب به اهدافشون رسیدند
نمیشه بیشتر از این نظر داد چون یکم شاید سیاسی بشه بحث و هیتلر و این حرفا حالا به وقتش بیشتر بهش در حدی که خود بازی میپردازیم;)
قبل از حل رسیدن به عکس مصدق توی معمای بازی شطرنج بود که اگه حل میکردی این مضمون رو داشت:
جامعه های دموکراتیک به وسیله وزیرهای قدرتمند رهبری میشوند
چیزی که توی اون عکس نوشته شده بود
Mossadegh wanted oil profits to go to the people.
Shah Pahlevi, Sha'baan Ja'fari and SAVAK take over to terrorize citizens and protect capitalist oil interests. But was that their only motive?

یه چیزی هم در مورد مرگ لوسی بگم احتمالا نمرده..چون اگه یادتون باشه المعلم با الطائر هم اوایل بازی همچین کاری کرد و بعد الطائر ازش پرسید که تو منو کشتی من چه طور زنده مونده ام
المعلم جواب:هیچ چیز درست است،همه چیز میسر شدنی است(Nothing is true,everything is permitted)
من فکر کنم این اتفاق شاید یه چیزی توی همون مایه ها باشه...
از دوستان هم عذر میخوام من وقت کمتری دارم و خیلی کم نسبت به قبل سر میزنم،از همگی شرمنده

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: S.N.A

alishark

کاربر سایت
Jul 10, 2008
38
نام
علی
یه چیزی هم در مورد مرگ لوسی بگم احتمالا نمرده..چون اگه یادتون باشه المعلم با الطائر هم اوایل بازی همچین کاری کرد و بعد الطائر ازش پرسید که تو منو کشتی من چه طور زنده مونده ام
المعلم جواب:هیچ چیز درست است،همه چیز میسر شدنی است(Nothing is true,everything is permitted)
من فکر کنم این اتفاق شاید یه چیزی توی همون مایه ها باشه...
از دوستان هم عذر میخوام من وقت کمتری دارم و خیلی کم نسبت به قبل سر میزنم،از همگی شرمنده
دقیقا من همین حرف رو شنیدم توی ac:brotherhood .فکر کنم چزاره میگه به اتزیو که تو منو کشتی من چه طور زنده مونده ام(شاید چزاره نبود.یادم نمیاد).ولی اتزیو هم به اون هم میگه Nothing is true,everything is permitted.به احتمال زیاد همینیکه شما در مورد لوسی میگید درست باشه.ولی موقع نشون دادن credits یکی میگه شوک رو اماده کنید(همجین جیزایی)
یعنی لوسی داره میمیره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر